Półkolonie Kids Fun
dzieci 5 lub 6 lat

półkolonie dla najmłodszych dzieci

Co roku organizujemy wypoczynek dla dzieci już od 5-ego roku życia. 

Nasze grupy dla najmłodszych są maksymalnie 12 osobowe. Łączymy tylko dwa roczniki ( 5 i 6 latki )  i co roku mamy więcej chętnych 🙂

Przygoda i pełne bezpieczeństwo

- kadra przeszkolona do prowadzenia zajęć z najmłodszymi półkolonistami .
- ogrodzony i monitorowany teren
- autorski program językowy " On the fly"
- wyjątkowy program animacyjny
- własny transport

Przestrzeń

Centrum Edukacyjne No.1 to miejsce stworzone z myślą o dzieciach i dla dzieci, które zaskakuje każdego. Nasza przestrzeń i infrastruktura terenu pozwala organizować różnorodne i ciekawe zajęcia, a także zapewnić bezpieczeństwo i możliwość swobodnej zabawy naszym uczestnikom. W naszych multimedialnych salach edukacyjnych, dzięki materiałom i grom edukacyjnym przygotowujemy niezwykle atrakcyjny program. Boiska, basen, wielki ogród, plaża i ścianka wspinaczkowa to tylko fragment tego co u nas znajdziecie!

program

Podczas półkolonii odkrywamy nowe aktywności i poznajemy praktyczne umiejętności. Każdego dnia będziemy stykali się z językiem, wykorzystywali go w zabawach i zajęciach, aby pobudzić w dzieciach naturalne umiejętności poznawcze. Pogoda nam niestraszna. Mamy przygotowany ciekawy i atrakcyjny program, niezależnie czy za oknem wiatr i deszcz czy słońce i bezchmurne niebo. Uczymy, pobudzamy kreatywność i stwarzamy warunki do odkrywania nowych pasji!

własny transport

Podczas półkolonii odkrywamy nowe aktywności i poznajemy praktyczne umiejętności. Każdego dnia będziemy stykali się z językiem, wykorzystywali go w zabawach i zajęciach, aby pobudzić w dzieciach naturalne umiejętności poznawcze. Pogoda nam niestraszna. Mamy przygotowany ciekawy i atrakcyjny program, niezależnie czy za oknem wiatr i deszcz czy słońce i bezchmurne niebo. Uczymy, pobudzamy kreatywność i stwarzamy warunki do odkrywania nowych pasji!

Półkolonie odbywają się w Centrum Edukacyjnym No. 1, które mieści się w Ursusie.

Centrum Edukacyjne No.1

Aleja Bzów 47

 

Nasze Centrum Edukacyjne to ponad 2000m2 niezwykłej przestrzeni, która daje nam nieograniczone możliwości.

Oferta

...

Ubezpieczenie NNW

Wszyscy uczestnicy naszych półkolonii objęci są ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Wyżywienie

Zapewniamy 2-daniowy obiad oraz podwieczorek. Drugie śniadanie dzieci przynoszą ze sobą. Dzieci mają także nieograniczony dostęp do wody.

Pyszne posiłki przygotowywane są przez sprawdzoną firmę cateringową. Jeżeli Twoje dziecko ma specjalną dietę – nie ma problemu! Posiłki będą dopasowane do jego potrzeb.

Grupy

Grupy dobierane są według wieku, tak żebyśmy mogli dostosować zajęcia do ich możliwości, pozwalały im się dobrze czuć i odpowiednio rozwijać. W każdej grupie jest max. 12 uczestników.

Wycieczki

Podczas wakacji odwiedzamy różne ciekawe miejsca. Na każdym turnusie wyruszamy na przynajmniej jedną wycieczkę. Park linowy, park z fontannami, Kampinos czy ZOO… to tylko niektóre z miejsc, do których się udajemy!

Transport

Dysponujemy własnym transportem. Dzięki niemu możemy zapewnić dojazd na nasze półkolonie oraz organizować wiele wycieczek, które uatrakcyjnią program

Atrakcyjny program

...

Twoje dziecko czeka cały tydzień świetnej zabawy, nauki języka połączonej z rozwijaniem jego kreatywności i naturalnych predyspozycji. Chcemy, aby dzieci poznawały otaczający je świat i uczyły się poprzez zabawę.

W trakcie półkolonii będziemy szlifować język angielski, ale nie zabraknie także zajęć integracyjnych, muzycznych i sportowych. Będziemy szkolić umiejętności survivalowe, poznawać sztuki walki oraz rozwiązywać zagadki.

Sprawdź jakie zajęcia organizujemy podczas półkolonii!

Każdy turnus jest inny, a zajęcia dostosowane są do panujących warunków atmosferycznych.
Lista naszych aktywności nie ma końca, z nami nie można się nudzić!
 • Sport / gry zespołowe
 • Sztuki walki – samoobrona
 • Gimnastyka i taniec
 • Robotyka – LEGO
 • Programowanie / kodowanie
 • ZPT – zajęcia praktyczno-techniczne
 • Zajęcia muzyczne / plastyczne
 • Zasady Pierwszej pomocy
 • Survival
 • Szaleństwa w basenie 🙂

Przykładowy plan dnia

08:00 – 08:30 zbiórka
08:30 – 10:00 zajęcia integracyjne
10:00 – 10:30 II śniadanie
10:30 – 11:30 zajęcia integracyjne
11:30 - 13:30 zajęcia sportowe
13:30 – 14:00 obiad (catering)
14:00 – 15:30 zajęcia artystyczne / ZPT
15:30 – 16:30 zajęcia muzyczne / szachy
16:30 – 17:30 podwieczorek (catering)
17:30 – 18:00 podsumowanie dnia
Nasz program jest zróżnicowany, jednak godziny zbiórek i posiłków są stałe. W ten sposób udaje nam się wypracować stały rytm dnia.

Cena

...
Rabat:   - 50zł dla rodzeństwa  /  - 50zł na drugi turnus

1150zł

turnus 5-cio dniowy

950zł

turnus 4-dniowy

250zł

jednorazowe wejście

Cena obejmuje

– wyżywienie
– obiad i podwieczorek
– wodę
– ubezpieczenie NNW
– opiekę wykwalifikowanej kadry
– atrakcyjny program edukacyjno-sportowy

Cena nie obejmuje

– drugiego śniadania / dzieci przynoszą je z domu
– wycieczek fakultatywnych

Zapisz się!

TURNUS 1: 24.06.2024 – 28.06.2024
TURNUS 2: 01.07.2024 – 05.07.2024
TURNUS 3: 08.07.2024 – 12.07.2024
TURNUS 4: 15.07.2024 – 19.07.2024
TURNUS 5: 22.07.2024 – 26.07.2024
TURNUS 6: 29.07.2024 – 02.08.2024
TURNUS 7: 05.08.2024 – 09.08.2024
TURNUS 8: 12.08.2024 – 16.08.2024
TURNUS 9: 19.08.2024 – 23.08.2024
TURNUS 10: 26.08.2024 – 30.08.2024
W ciągu całego dnia zabaw i sportu realizowany jest nasz autorski program językowy "ON THE FLY" czyli całkiem "przy okazji" .

Pytania i odpowiedzi

...

Zapisu dokonać można poprzez wypełnienie formularza na naszej stronie internetowej. Wybierz jedną z  naszych lokalizacji, wybierz dogodny termin i rezerwuj miejsce wypełniając formularz – to zajmie tylko chwilę

Podczas półkolonii zapewniamy dwa posiłki: 2-daniowy obiad oraz podwieczorek, śniadanie uczestnicy przynoszą ze sobą z domu. Dzieci mają nieograniczony dostęp do pitnej wody.

Posiłki przygotowywane są przez sprawdzoną firmę cateringową, która specjalizuje się w żywieniu dzieci. Jeżeli dziecko ma specjalna dietę posiłki dopasowane są do jego potrzeb zgodnie z informacją zawartą w zgłoszeniu.

W CLV Liceum ul. W.Żywnego 25 czekamy na dzieci od godz. 8.00.

Jest możliwość zapewnienia opieki na specjalne życzenie od godz. 7:30.

Dzieci muszą zostać odebrane najpóźniej o godz. 18.00.

Tworząc nasze programy bierzemy pod uwagę, że  zdarza się brzydka pogoda, deszcz, śnieg i wiatr.  Mamy przygotowany plan i pomysły, na każdą ewentualność a dzieci będą się doskonale bawić.

Sala gimnastyczno-taneczna, sala rekreacyjna, sale edukacyjne i nasz sprzęt komputerowo -muzyczny oraz przestrzeń CLV Liceum pozwala na organizowania zajęć ruchowy, edukacyjnych i plastycznych niezależnie od pogody!

Dodatkowo dzięki własnemu transportowi możemy wyruszać na różnorodne wycieczki!

Na naszych półkoloniach jest moc atrakcji, dzięki czemu Twoje dziecko w każdym tygodniu może robić co innego. Nasze możliwości i ilość aktywności, które proponujemy jest nie zliczona, każdego dnia pokazujemy naszym podopiecznym nowe aktywności, na każdym turnusie robimy co innego. Z nami nie można się nudzić.

Dziecko może zostać odebrane jedynie przez rodzica lub opiekuna prawnego. Jeżeli chciałbyś żeby Twoje dziecko odebrał ktoś inny (np. babcia, wujek…) konieczne jest przekazanie pisemnego upoważnienia.

Wszystkie zgody są wymagane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Na przykład zgoda dotycząca wizerunku jest nam potrzebna, ponieważ wykonujemy wiele zdjęć, które są udostępniane w zakodowanych galeriach rodzicom w trakcie trwania turnusu. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych pozwala nam utrzymywać z Państwem kontakt telefoniczny lub mailowy, nawet w celu uzgodnień związanych z organizacją półkolonii. Jesteśmy odpowiedzialną firmą, działającą z dużym szacunkiem wobec naszych klientów.

Cena zawiera wyżywienie (2-daniowy obiad i podwieczorek), wodę pitną, transport na miejsce półkolonii z wybranego przystanku oraz odwóz po całym dniu, opieka

wykwalifikowanych wychowawców i instruktorów, atrakcyjny program edukacyjno-wychowawczy, ubezpieczenie NNW.

Cena nie zawiera: drugiego śniadania, wycieczek i atrakcji fakultatywnych, koszulki półkolonisty.

Półkolonie odbywają się w 2 lokalizacjach:

 •  Centrum Edukacyjne No.1 Aleja Bzów 47, Ursus
 •  Zalew Zegrzyński, AMW Rewita Białobrzegi 
 • Mokotów CLV Liceum Ogólnokształcące ul. Żywnego 25

Dodatkowo każdego dnia można skorzystać także z naszego punktu zbiorczego na Ursynowie w Natoliński Ośrodku Kultury skąd nasi uczestnicy wraz z instruktorami, naszym transportem wyruszają do jednej z dwóch naszych półkolonijnych lokalizacji.

Tak, jednak miejsce zbiórki oraz powrotu jest niezmienne przez cały turnus.

Lista rzeczy [odnośnik do pliku]

Wszyscy uczestnicy półkolonii są ubezpieczeni.

W trakcie półkolonii obowiązuje całkowity zakaz używania tabletów i telefonów komórkowych. Ma to być czas oderwania dzieci od elektroniki. Uczestnicy nie mogą zabierać tabletów/ laptopów i innych, mogą mieć telefon komórkowy schowany w plecaku, do skorzystania tylko w razie potrzeby. Nie odpowiadamy za sprzęt elektroniczny oraz telefony dzieci.