Szkoła językowa Centrum Edukacyjne No. 1
Warszawa - Ursus

Nie sposób wyobrazić sobie funkcjonowanie we współczesnym świecie bez znajomości języków. Nauka języków obcych przydaje się nie tylko w szkole czy pracy, ale także podczas codziennej komunikacji. Jak zatem skutecznie opanować tajniki wybranego języka obcego? Jakie cechy szkoły językowej zasługują na Twoją uwagę?

Postaw na skuteczność, jaką daje Ci szkoła językowa Centrum Edukacyjne No. 1 w Ursusie. W naszej szkole językowej możesz wybierać spośród wielu dostępnych kursów, a Twoją edukacją zajmą się doświadczeni lektorzy. Pokażemy Ci praktyczne aspekty posługiwania się językiem obcym oraz możliwości jego zastosowania w rozmaitych sytuacjach.

Pozwól, by nasza szkoła językowa otworzyła przed Tobą nowe możliwości!

Ucz się z nami - bez względu na wiek

...

Nasza szkoła językowa prowadzoni zajęcia z języka: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz francuskiego.

Szkoła językowa dla dzieci

...

Chcesz rozwijać predyspozycje językowe Twojego dziecka lub nadrobić ewentualne zaległości w nauce? Z nami zdobędzie wiedzę i umiejętności, potrzebne do sprawnego posługiwania się językiem obcym. Zajęcia odbywają się w małych grupach, pod okiem doświadczonych lektorów.

Szkoła językowa dla młodzieży

...

Twój nastolatek ma trudności z wykorzystaniem wiedzy językowej w praktyce? Szkolna edukacja nie wykorzystuje w pełni jego potencjału? Wybierz dla niego kurs, którego tematyka jest bliska zainteresowaniom młodzieży. Pozna na nim praktyczne aspekty użycia języka, w oparciu o angażujące materiały dydaktyczne.

Szkoła językowa dla dorosłych

...

Potrzebujesz kursu językowego, który spełni wymagania Twojej branży? W naszej szkole dostosujemy program zajęć, do Twoich oczekiwań i aktualnych umiejętności. Dzięki wsparciu doświadczonych lektorów i wykorzystaniu biznesowych aspektów nauki języka, otworzą się przed Tobą nowe możliwości rozwoju.

Dlaczego warto skorzystać z naszych kursów?

...

Zajęcia w naszej szkole językowej odbywają się w małych grupach, co podnosi skuteczność całego procesu uczenia się. Lektorzy dopasowują też program, materiały oraz poziom trudności kursów- do potrzeb poszczególnych grup. Stawiamy na aktywny udział w zajęciach, dlatego znaczą ich część stanowią konwersacje, których tematykę wybierają sami kursanci. Prowadzimy również systematyczną ocenę postępów w nauce języka obcego.

Skontaktuj się z nami

...