Wynajem sal i boisk

Organizujesz ciekawe wydarzenie, jednak nie dysponujesz niezbędną przestrzenią?

...

Nasza sala do wynajęcia będzie dobrym miejscem na Twoje szkolenia, prezentacje, warsztaty czy wykłady. Możesz ją dowolnie zaaranżować, korzystając z dostępnego wyposażenia. Poza niezbędnymi krzesłami i stolikami, dysponujemy również tablicami multimedialnymi i projektorami, które ułatwią Ci poprowadzenie każdego wydarzenia.

Planujesz nietypowe spotkanie integracyjne dla zespołu Twoich pracowników? Chcesz, aby lepiej się poznali – uczestnicząc w ciekawych grach zespołowych? Wybierz nasze boisko do wynajęcia! Zapewniamy niezbędny sprzęt sportowy oraz wsparcie techniczne trenerów. Sprawdź, jakie możliwości zyskasz, korzystając z naszej przestrzeni.

W Alei Bzów możesz wynająć:

...

Sale edukacyjno-szkoleniowe

...

W naszym Centrum Edukacyjnym znajduje się 6 multimedialnych sal. W każdej sali znajduje się tablica interaktywna, projektor, komputer oraz sprzęt nagłośnieniowy, do dyspozycji jest także flipchart. Sale służyć mogą zarówno celom edukacyjnym, jak i przy organizacji szkoleń, spotkań biznesowych czy projektowych.

Pojemność jest zależna od wyboru sali – od 8 aż do 16 osób.

Sala gimnastyczno-taneczna

...

Sala gimnastyczno-taneczna o pow. 70m2 daje możliwość zorganizowania: zajęć i treningów sportowych – grupowych i indywidualnych, zajęć tanecznych, nauki pierwszego tańca, zajęć fitness, gry w ping-ponga, zajęć jogi.

Sala wyposażona jest w parkiet, lustra naścienne, sprzęt nagłośnieniowy, kolorowe oświetlenie. Istnieje możliwość skorzystania ze sprzętu sportowego. Materacy, mat ćwiczeniowych, podwieszanej liny, worka treningowego, mniejszego sprzętu sportowego.

Przy sali gimnastycznej znajdują się do dyspozycji dwie szatnie z toaletami oraz prysznicami.

Boiska

...

Na terenie naszego Centrum Edukacyjnego znajdują się boiska, które są świetnym miejscem do treningów dla dzieci oraz rekreacyjnych aktywnych spotkań dla dorosłych. Do dyspozycji mamy:

– boisko do piłki nożnej o wymiarach 26x16m
– boisko do koszykówki o wymiarach 14x10m
– boisko do piłki plażowej o wymiarach 16x8m
– boisko do plażowej piłki nożnej o wymiarach 16x10m

Teren rekreacyjny

...

Ogród w naszym Centrum Edukacyjnym ma powierzchnię 600m2. Na jego terenie znajdziecie huśtawki, zjeżdżalnię, domek na drzewie, stanowisko do strzelania z łuku,trampolinę, ściankę wspinaczkową oraz basen o wymiarach 8x4x1,5m.

Możesz wynająć nasz teren rekreacyjny do organizacji rodzinnego spotkania, pikniku, imprezy firmowej, urodzin czy innych specjalnych okazji.

Zobacz, jak wyglądają nasze pomieszczenia do wynajęcia

...

Jesteś zainteresowany/a wynajmem?