Półkolonie lato 2023

Wybierz lokalizację

Mokotów

CLV Liceum ul. W. Żywnego 25
7 -14 lat

Ursynów - NOK

ul. Na Uboczu 3
6- 14 lat

Zegrze

AMW REWITA
Białobrzegi ul.Wczasowa 59
7 - 14 lat

Punkty odbioru na terenie całej Warszawy

Nasze półkolonie odbywają się w 3 lokalizacjach

– Centrum Edukacyjne No.1 – Ursus  Aleja Bzów 47

– Zalew Zegrzyński – AMW Rewita  Białobrzegi ul.Wczasowa 59

– Mokotów – CLV Liceum ul. W. Żywnego 25

– Ursynów – NOK ul. Na Uboczu 3 – punkt odbioru

Transport  nad  ZEGRZE :
14 przystanków w całej Warszawie, z których dowozimy dzieci na nasze półkolonie!

Sprawdź gdzie nas znajdziesz!

Centrum Edukacyjne No.1

to wyjątkowe miejsce stworzone specjalnie z myślą o dzieciach i dla dzieci. Nasza oferta edukacyjna jest szeroka i różnorodna, obejmująca m.in. szkołę językową, zajęcia edukacyjne, zajęcia sportowe, urodziny oraz półkolonie letnie i  zimowe. Od wielu lat organizujemy półkolonie, zawsze dbając o naturalne potrzeby dzieci i ich wszechstronny rozwój.

Aby sprostać oczekiwaniom dzieci i rodziców, przygotowaliśmy zupełnie nowe programy oraz nowe lokalizacje naszych półkolonii! Nasze półkolonie to niezwykła przygoda, gdzie każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Odkryje nowe umiejętności, nawiąże nowe przyjaźnie i spędzi czas w wyjątkowy sposób!

Teraz dzieci z całej Warszawy mogą spędzić z nami wakacyjną przygodę!

Nie ważne, w której części Warszawy mieszkasz – nasz autokar dowiezie Twoje dziecko na półkolonie z każdej dzielnicy!

Zobacz jak bawiliśmy się w poprzednich latach!

Pytania i odpowiedzi

Zapisu dokonać można poprzez wypełnienie formularza na naszej stronie internetowej. Wybierz jedną z  naszych lokalizacji, wybierz dogodny termin i rezerwuj miejsce wypełniając formularz – to zajmie tylko chwilę

Podczas półkolonii zapewniamy dwa posiłki: 2-daniowy obiad oraz podwieczorek, śniadanie uczestnicy przynoszą ze sobą z domu. Dzieci mają nieograniczony dostęp do pitnej wody.

Posiłki przygotowywane są przez sprawdzoną firmę cateringową, która specjalizuje się w żywieniu dzieci. Jeżeli dziecko ma specjalna dietę posiłki dopasowane są do jego potrzeb zgodnie z informacją zawartą w zgłoszeniu.

W CLV Liceum ul. W.Żywnego 25 czekamy na dzieci od godz. 8.00.

Jest możliwość zapewnienia opieki na specjalne życzenie od godz. 7:30.

Dzieci muszą zostać odebrane najpóźniej o godz. 18.00.

Tworząc nasze programy bierzemy pod uwagę, że  zdarza się brzydka pogoda, deszcz, śnieg i wiatr.  Mamy przygotowany plan i pomysły, na każdą ewentualność a dzieci będą się doskonale bawić.

Sala gimnastyczno-taneczna, sala rekreacyjna, sale edukacyjne i nasz sprzęt komputerowo -muzyczny oraz przestrzeń CLV Liceum pozwala na organizowania zajęć ruchowy, edukacyjnych i plastycznych niezależnie od pogody!

Dodatkowo dzięki własnemu transportowi możemy wyruszać na różnorodne wycieczki!

Na naszych półkoloniach jest moc atrakcji, dzięki czemu Twoje dziecko w każdym tygodniu może robić co innego. Nasze możliwości i ilość aktywności, które proponujemy jest nie zliczona, każdego dnia pokazujemy naszym podopiecznym nowe aktywności, na każdym turnusie robimy co innego. Z nami nie można się nudzić.

Dziecko może zostać odebrane jedynie przez rodzica lub opiekuna prawnego. Jeżeli chciałbyś żeby Twoje dziecko odebrał ktoś inny (np. babcia, wujek…) konieczne jest przekazanie pisemnego upoważnienia.

Wszystkie zgody są wymagane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Na przykład zgoda dotycząca wizerunku jest nam potrzebna, ponieważ wykonujemy wiele zdjęć, które są udostępniane w zakodowanych galeriach rodzicom w trakcie trwania turnusu. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych pozwala nam utrzymywać z Państwem kontakt telefoniczny lub mailowy, nawet w celu uzgodnień związanych z organizacją półkolonii. Jesteśmy odpowiedzialną firmą, działającą z dużym szacunkiem wobec naszych klientów.

Cena zawiera wyżywienie (2-daniowy obiad i podwieczorek), wodę pitną, transport na miejsce półkolonii z wybranego przystanku oraz odwóz po całym dniu, opieka

wykwalifikowanych wychowawców i instruktorów, atrakcyjny program edukacyjno-wychowawczy, ubezpieczenie NNW.

Cena nie zawiera: drugiego śniadania, wycieczek i atrakcji fakultatywnych, koszulki półkolonisty.

Półkolonie odbywają się w 2 lokalizacjach:

  •  Centrum Edukacyjne No.1 Aleja Bzów 47, Ursus
  •  Zalew Zegrzyński, AMW Rewita Białobrzegi 
  • Mokotów CLV Liceum Ogólnokształcące ul. Żywnego 25

Dodatkowo każdego dnia można skorzystać także z naszego punktu zbiorczego na Ursynowie w Natolińskim Ośrodku Kultury skąd nasi uczestnicy wraz z instruktorami, naszym transportem wyruszają do jednej z trzech naszych półkolonijnych lokalizacji.

Tak, jednak miejsce zbiórki oraz powrotu jest niezmienne przez cały turnus.

Lista rzeczy [odnośnik do pliku]

Wszyscy uczestnicy półkolonii są ubezpieczeni.

W trakcie półkolonii obowiązuje całkowity zakaz używania tabletów i telefonów komórkowych. Ma to być czas oderwania dzieci od elektroniki. Uczestnicy nie mogą zabierać tabletów/ laptopów i innych, mogą mieć telefon komórkowy schowany w plecaku, do skorzystania tylko w razie potrzeby. Nie odpowiadamy za sprzęt elektroniczny oraz telefony dzieci.