Angielski dla dorosłych
Warszawa Ursus

Swobodna komunikacja w języku obcym stwarza Ci nowe perspektywy rozwoju. Pozwala bowiem na płynne porozumiewanie się niezależnie od tego, w którym zakątku świata się obecnie znajdujesz. Nauka języka angielskiego dla dorosłych daje Ci także szansę lepszej pozycji na rynku pracy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, chcących opanować język angielski dla dorosłych – stworzyliśmy kurs dopasowany do ich potrzeb

Rosnąca konkurencja na rynku pracy zobowiązuje Cię do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji, w tym również językowych?

...

Potrzebujesz zatem kursu, który pozwoli Ci przygotować się na każdą sytuację, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.  

Stworzyliśmy dla Ciebie ofertę, która jako kurs języka angielskiego dla dorosłych- spełni Twoje konkretne wymagania. Został on opracowany w taki sposób, by niezależnie od Twojej branży, wpisywał się w dynamikę relacji ogólno – biznesowych. Zyskujesz w ten sposób solidne zaplecze językowe, niezbędne do płynnej komunikacji w języku angielskim

Czego nauczysz się na kursie angielskiego?

...

Nasza szkoła języka angielskiego dla dorosłych pozwoli Ci rozwinąć umiejętności mówienia – aż 70% czasu zajęć przeznaczamy na prowadzenie konwersacji. Co ważne, opracowany przez nas angielski dla dorosłych powstał z myślą o osobach będących na różnych poziomach zaawansowania. Stworzyliśmy skuteczny program, który doskonale łączy nowoczesne metody edukacyjne z doświadczeniem naszych lektorów.

  • Swobodna komunikacja w pracy, relacjach towarzyskich czy podczas podróży,
  • Prowadzenie prezentacji i rozmów biznesowych,
  • Sprawne redagowanie korespondencji w języku angielskim.
pexels-photo-672532 (1)
pexels-photo-374815 (1)

Dlaczego warto wybrać kurs języka angielskiego dla dorosłych w naszej szkole?

...

Nauka angielskiego dla dorosłych da Ci pewności siebie oraz wiedzę, niezbędną do swobodnego porozumiewania się w języku angielskim. Kiedy opanujesz angielski dla dorosłych – śmiało spojrzysz w przyszłość, poszerzysz grono znajomych, a Twoja kariera zawodowa nabierze tempa. Podręczniki jakie dla Ciebie wybraliśmy, są ambitne i skoncentrowane na rozwijaniu komunikacji. Odpowiadają jednocześnie potrzebom kursu ogólno – biznesowego.

  • Kurs języka angielskiego odpowiadający Twoim potrzebom,
  • Tempo nauki jest dopasowane do zakładanych przez Ciebie celów,
  • Różnorodne ćwiczenia uczą Cię wykorzystywania zdobytych umiejętności – w praktyce.

Jak się zapisać na naukę angielskiego?

...

Gdy poznamy wyniki testu – skontaktujemy się z Tobą!

W razie wątpliwości, zaprosimy Cię na spotkanie z metodykiem, aby wybrać najlepszy kurs dla siebie.

Nie wiesz, na jaki kurs się zapisać?

Skontaktuj się z nami, a następnie umówimy spotkanie z metodykiem

Poziomy zaawansowania

...

Kursy dla dorosłych:

Nazwa kursu Poziom Czas trwania i ilość godzin
Adult A1/A1 II
początkujący/początkujący +

2 lata, 120h/rok
Adult A2/A2 II
niższy średnio zaawansowany/niższy średnio zaawansowany +
Adult B1/B1 II
średnio zaawansowany/średnio zaawansowany +
Adult B2/B2 II
wyższy średnio zaawansowany/wyższy średnio zaawansowany +
Adult C1/C1 II
zaawansowany/zaawansowany +
Adult C2
profesjonalny

Kursy językowe dla Firm

Rynek pracy stale się zmienia. Dlatego podnosisz swoje kwalifikacje – również językowe. Potrzebujesz zatem kursu językowego dla firm, który pozwoli Ci się płynnie poruszać w biznesowym środowisku.  Jeśli zaś jesteś pracodawcą, zależy Ci na odpowiednich umiejętnościach swoich pracowników.

Dostosowujemy się do wymagań zarówno pracowników, jak i pracodawców. Dlatego stworzyliśmy intensywny 60- godzinny kurs, który pozwala rozwinąć skrzydła kariery. Intensywne zajęcia, trwające  90 minut sprawią, że znikną dotychczasowe blokady w komunikacji biznesowej.

Odpowiadasz za obsługę sekretariatu lub księgowości, a może prowadzisz własną kancelarię? Twoja praca odbywa się w międzynarodowym środowisku? Wiemy, jaki Ci w niej pomóc!

Nasze kursy językowe wychodzą naprzeciw Twoim oczekiwaniom, bez względu na to czy reprezentujesz małą, średnią czy dużą firmę

Korzystając z opracowanych przez nas zajęciach, możesz wybrać również inne języki:

angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski, ukraiński

pexels-photo-927022 2

Czego uczymy na kursach językowych dla firm?

...

Nasza oferta powstała w taki sposób, aby zapewnić Tobie i Twoim pracownikom – różnorodne kursy dla firm. Potrzeby w ramach poszczególnych branż mogą się różnić, dlatego program każdego kursu odpowiada wymaganiom komunikacyjnym naszych słuchaczy. Atrakcyjność samych zajęć podnosi bogaty wybór materiałów dydaktycznych oraz różnorodne formy realizacji zajęć, wspierane systematycznymi warsztatami.

Nasze szkolenia dla firm sprawią, że:

Dlaczego warto wybrać kursy językowe dla firm w naszej szkole?

...

pexels-photo-89432 2

Chcemy opracować dla Ciebie i Twoich pracowników
– skuteczny profil kursu językowego

...

Dlatego przeprowadzamy dwuetapowy audyt umiejętności językowych naszych kursantów. 

Z pomocą testu online potwierdzonego rozmową z metodykiem, przydzielamy ich do określonej grupy, która będzie odpowiadać ich możliwościom. Każda z grup podąża indywidualnie opracowanym programem, wspieranym przez precyzyjnie dobrane podręczniki

Jak wyglądają zajęcia na kursach językowych dla firm?

...

Tok zajęć jest niezwykle urozmaicony, ponieważ wykorzystujemy na nich ciekawe rozwiązania technologiczne. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów i metodyków. Kładą oni duży nacisk na praktyczną znajomość języka w różnych sytuacjach zawodowych. Czuwamy nad aktualizacją naszego zaplecza dydaktycznego, aby zapewnić naszym kursantom przydatne umiejętności językowe – niezbędne w danej branży. Systematycznie informujemy o postępach, tworząc cykliczne raporty. Jeśli jesteś słuchaczem – sprawdzimy poziom Twojej wiedzy i przeprowadzimy odpowiednie egzaminy wewnętrzne. Natomiast w sytuacji, gdy jesteś pracodawcą – opracujemy dla Ciebie raporty dotyczące aktualnego poziomu językowego Twoich pracowników. 

W ten sposób możesz sprawdzić, czy szkolenia językowe dla firm takich jak Twoja – są faktycznie skuteczne

Skontaktuj się z nami

...