plaża ośrodek wczasowy Piecki

Obóz "PIECKI" 2024

" ODKRYWCY TALENTÓW "

Termin : 12.07 – 21.07.2024

Grupy wiekowe : 8 -9 / 10-11 / 12-14

 Dzieci kochają przygody, tajemnice, konkursy i wyzwania, czyli dokładnie to, co jest nieodłącznym elementem naszego obozu.

W nasz program wplatamy moc atrakcji, zabaw, gier i ćwiczeń grupowych, dzięki którym dzieci w naturalny sposób uczą się współpracy, rozwiązywania napotkanych trudności, pokonywania własnych ograniczeń, a jednocześnie wspaniale się przy tym bawią

 Nasz plan :

  • zajęcia i atrakcje według zasady win-win
  • program edukacyjny „ Odkrywcy Talentów” 
  • program językowy „ On the FLY”
  • misja survival i ZPT
  • ciekawe i atrakcyjne wycieczki
nauka pływania na deskach SUP

Lokalizacja

pawilon mieszkalny

Ośrodek Wczasowy PIECKI
  ul. Zwycięstwa 60, 11-710 Piecki

Galeria OW Piecki

Pytania i odpowiedzi

Zapisu dokonać można poprzez wypełnienie formularza na naszej stronie internetowej – to zajmie tylko chwilę. Wszystkie informacje można uzyskać telefonicznie pod nr 502310410

Podczas obozu zapewniamy 3 posiłki + podwieczorek : śniadanie, 2-daniowy obiad + podwieczorek oraz kolację . Dzieci mają nieograniczony dostęp do wody.

Posiłki przygotowywane są na miejscu przez pracowników kuchni w ośrodku Jeżeli dziecko ma specjalna dietę posiłki dopasowane są do jego potrzeb zgodnie z informacją zawartą w zgłoszeniu.

Dopłaty do diet :
– diety specjalne : bezglutenowa, bez laktozowa, wegańska itp.  : + 20zł/dzień
– dieta wegetariańska : +15zł/dzień

Wszyscy uczestnicy obozu są ubezpieczeni.

Tworząc nasze programy bierzemy pod uwagę, że  zdarza się brzydka pogoda, deszcz lub silny wiatr.  Mamy przygotowany plan i pomysły, na każdą ewentualność a dzieci będą się doskonale bawić.

Sala taneczna, sala rekreacyjna, sale edukacyjne i nasz sprzęt komputerowy, muzyczny, szachy  oraz przestrzeń OW Piecki pozwala na organizowanie zajęć ruchowy, edukacyjnych i plastycznych niezależnie od pogody!

Dodatkowo dzięki własnemu transportowi możemy wyruszać na różnorodne wycieczki!

W trosce o pełną zgodność z obowiązującymi przepisami prawa i zapewnienie najwyższej jakości naszych usług, wymagamy uzyskania od Państwa szeregu zgód. Te zgody są niezbędne do sprawnego i bezpiecznego zarządzania naszym obozem letnim oraz półkoloniami.

Zgoda na Użycie Wizerunku: Podczas trwania obozu realizujemy bogaty program fotograficzny, który dokumentuje uśmiechy i sukcesy uczestników. Zdjęcia te są następnie z wielką troską udostępniane w bezpiecznych, zakodowanych galeriach dostępnych tylko dla rodziców i opiekunów. Zgoda na użycie wizerunku umożliwia nam dzielenie się tymi cennymi wspomnieniami i pozwala Państwa dzieciom błyszczeć w świetle fleszy.

Zgoda na Przetwarzanie Danych Osobowych: Uzyskując Państwa zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zapewniamy możliwość efektywnej komunikacji. Pozwala nam to na kontaktowanie się drogą telefoniczną lub mailową w sprawach organizacyjnych, udzielanie informacji o zbliżających się wydarzeniach oraz szybkie reagowanie w razie potrzeby. Pragniemy, aby każdy aspekt obozu był z Państwem starannie uzgodniony.

Jako firma, działamy z głębokim szacunkiem dla prywatności i preferencji naszych klientów. Zapewniamy, że wszystkie dane są chronione z najwyższą starannością i wykorzystywane wyłącznie w zakresie niezbędnym do realizacji naszych usług edukacyjnych i wypoczynkowych.

Zgoda jest wyrazem zaufania, którym nas obdarzacie, a my zobowiązujemy się tego zaufania dochować.

W cenie :
– wyżywienie : 3 posiłki + podwieczorek
– transport
– program rekreacyjny
– program edukacyjny
– wszystkie atrakcje
– wszystkie wycieczki
– ratownik na kąpielisku
– ubezpieczenie NNW
– wychowawcy, instruktorzy i kadra kierownicza z wieloletnim doświadczeniem

Dopłata dotyczy tylko diet specjalnych .

Pełna lista rzeczy z niezbędnika kolonisty jest w załącznikach do umowy.

Sugerujemy aby sfotografować , podpisać lub oznaczyć wszystkie rzeczy zabierane na Camp.

Podczas trwania obozu wprowadzamy ograniczenia w korzystaniu z telefonów komórkowych i innych urządzeń wyposażonych w kartę SIM. Telefony będą mogły być używane jedynie w wyznaczonych godzinach do kontaktu z rodzicami. Naszym celem jest spędzanie czasu w aktywny i interesujący sposób bez ciągłej obecności elektroniki.

Prosimy, aby uczestnicy nie zabierali ze sobą tabletów, laptopów ani innych urządzeń elektronicznych. Informujemy również, że nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualną utratę lub uszkodzenie sprzętu elektronicznego należącego do dzieci.

Wszystkie dzieci są zawsze pod pełną kontrolą trenerów i instruktorów w trakcie trwania kolonii. Kontakt można uzyskać telefonicznie przez nr sekretariatu lub kierownika danej placówki. Numery kontaktowe są podane w dokumentach zgłoszeniowych.

. . .

Gwarantujemy bezpieczeństwo i świetną zabawę

OBÓZ LATO 2024

” ODKRYWCY TALENTÓW “

Termin : 12.07 – 21.07.2024

Grupy wiekowe : 8 -9 / 10-11 / 12-14 lat