ZIMnOWISKO 2023

5/5

OSiR Ochota ul. Rokosowska 10

Najlepsze półkolonie sportowe z łyżwami dla twojego dziecka

Lodowisko

Nauka i doskonalenie jazdy na łyżwach - min. 2h codziennie

Basen

Nauka pływania i zabawy w wodzie

Park Trampolin

Park AiRO lub Kocham Skakać

Odkrywcy Talentów

zajęcia edukacyjne obejmujące:  programowanie, szachy, druk 3D, naukę gry na keyboardach oraz uwielbiane przez dzieci ZPT.

ON THE FLY czyli angielski " przy okazji"

Autorski program językowy realizowany przez cały turnus.

ZIMnOWISKO 2023 Ochota

OSiR ul. Rokosowska 10

Jeżeli chcesz, aby twoje dziecko nauczyło się jeździć lub poprawiło jazdę na łyżwach oraz zaczęło lub kontynuowało  przygodę w wodzie to właśnie dla niego jest nasze ZIMnOWISKO.  

ZimNowisko zorganizowane w samym centrum Warszawskiej Ochoty na terenie i z wykorzystaniem infrastruktury OSiR-u, czyli lodowiska, basenu i sali fitness. 

Miejsce wyjątkowe i doskonale pasujące do naszych ultra aktywnych zajęć na półkoloniach zimowych.

Sprawdź co przygotowaliśmy ….

Zobacz jak przebiega u nas
Nauka Jazdy na Łyżwach ... z lekkim przymrużeniem oka 🙂

PLAN TURNUSU, czyli co się będzie działo ... 🙂

Każdego dnia robimy coś nowego, coś wyjątkowego.
Stawiamy na aktywność zarówno sportową, jak i umysłową.

  • Lodowisko  –  ok. 2h codziennie na lodowisku ucząc się jazdy na łyżwach, grając w hokeja i świetnie się bawiąc (wypożyczalnia sprzętu na miejscu).
  • Basen  –  2 wejścia  na basen, bawiąc się oraz ucząc się pływać pod okiem doświadczonych trenerów i ratowników.
  • ” ODKRYWCY TALENTÓW”  –  zajęcia edukacyjne obejmujące:  programowanie, szachy, druk 3D, naukę gry na keybordach oraz uwielbiane przez dzieci ZPT.
  • Sala fitness  –  gry i zabawy zespołowe, ćwiczenia ogólnorozwojowe, sztuki walki, zabawy integracyjne.
  • Park trampolin AiRO
  • Górka Szczęśliwicka  –  budowanie iglo, bitwa na śnieżki  oraz zjazdy na sankach i innych ” jabłuszkach”

          

  • Program językowy ” On The Fly ” – czyli przy okazji  🙂

    Przez cały turnus dzieci biorą udział w różnych zajęciach poznając słownictwo i zwroty w języku angielskim. Gry, zabawy, szyfry, krótkofalówkowe statki, karaoke, Just Dance i inne gry z wykorzystaniem słówek i zwrotów po angielsku.

Do rozpoczęcia ZIMnOWISKA 2024 pozostało :

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
ZIMnOWISKO 2024 TURNUS 1

Przykładowy plan dnia

07:30 – 08:30 zbiórka
08:30 – 10:00 zajęcia integracyjne
10:00 – 10:30 II śniadanie
10:30 – 11:30 zajęcia muzyczne / szachy / druk 3D
11:30 - 13:30 LODOWISKO
13:30 – 14:00 obiad (catering)
14:00 – 15:30 zajęcia programowanie / ZPT / mądra główka
15:30 – 17:15 BASEN
17:00 – 17:15 podwieczorek (catering)
17:15 – 18:00 planszówki / podsumowanie dnia
Nasz program jest zróżnicowany, jednak godziny zbiórek i posiłków są stałe.

Kadra

Kadra i instruktorzy, których można spotkać na półkoloniach, przez cały rok współpracują z nami prowadząc przeróżne zajęcia i warsztaty w Centrum Edukacyjnym No.1. Dzięki ich podejściu do dzieci i umiejętnościom pedagogicznym organizujemy najfajniejszą zimę w mieście!

Własny Transport

Posiadamy własne samochody (busy, autobus), daje nam to możliwość poruszania się gdzie tylko chcemy, bez ograniczeń. Organizujemy wycieczki i wyjazdy dostosowane do warunków pogodowych

Doświadczenie

Przez cały rok szkolny prowadzimy zajęcia językowe, kursy efektywnej nauki, warsztaty, eksperymenty, zajęcia sportowe i taneczne, ale także organizujemy urodziny.  Mamy też wieloletnie doświadczenie w organizacji półkolonii, z których wszystkie dzieci każdego roku wracają z uśmiechem na twarzy

Nasza przestrzeń

Centrum Edukacyjne No.1 organizuje ZIMnOWISKO  na terenie OSiR-u  OCHOTA ul. Rokosowska 10. Wykorzystamy w pełni dostęp do lodowiska, basenu oraz sali fitness. Zorganizujemy również wyjazd do Parku trampolin oraz skorzystamy z uroku Górki Szczęśliwickiej.

TURNUS 1 : 15.01 – 19.01.2024
cena 1100 zł
TURNUS 2 : 22.01 – 26.01.2024
cena 1100 zł
Wejście jednorazowe : cena 250zł

OSiR Ochota ul. Rokosowska 10

Półkolonie z Centrum Edukacyjnym No.1 odbywają się w ośrodku OSiR Ochota ul.Rokosowska 10

Nasze półkolonie gwarantują całkowite wykorzystanie infrastruktury ośrodka.

Sprawdź jak dojechać

Cena obejmuje

...

Cena nie obejmuje

...

Pytania i odpowiedzi

...

Zapisu dokonać można poprzez wypełnienie formularza na naszej stronie internetowej. Wybierz jedną z  naszych lokalizacji, wybierz dogodny termin i rezerwuj miejsce wypełniając formularz – to zajmie tylko chwilę

Podczas półkolonii zapewniamy dwa posiłki: 2-daniowy obiad oraz podwieczorek, śniadanie uczestnicy przynoszą ze sobą z domu. Dzieci mają nieograniczony dostęp do pitnej wody.

Posiłki przygotowywane są przez sprawdzoną firmę cateringową, która specjalizuje się w żywieniu dzieci. Jeżeli dziecko ma specjalna dietę posiłki dopasowane są do jego potrzeb zgodnie z informacją zawartą w zgłoszeniu.

W CLV Liceum ul. W.Żywnego 25 czekamy na dzieci od godz. 8.00.

Jest możliwość zapewnienia opieki na specjalne życzenie od godz. 7:30.

Dzieci muszą zostać odebrane najpóźniej o godz. 18.00.

Tworząc nasze programy bierzemy pod uwagę, że  zdarza się brzydka pogoda, deszcz, śnieg i wiatr.  Mamy przygotowany plan i pomysły, na każdą ewentualność a dzieci będą się doskonale bawić.

Sala gimnastyczno-taneczna, sala rekreacyjna, sale edukacyjne i nasz sprzęt komputerowo -muzyczny oraz przestrzeń CLV Liceum pozwala na organizowania zajęć ruchowy, edukacyjnych i plastycznych niezależnie od pogody!

Dodatkowo dzięki własnemu transportowi możemy wyruszać na różnorodne wycieczki!

Na naszych półkoloniach jest moc atrakcji, dzięki czemu Twoje dziecko w każdym tygodniu może robić co innego. Nasze możliwości i ilość aktywności, które proponujemy jest nie zliczona, każdego dnia pokazujemy naszym podopiecznym nowe aktywności, na każdym turnusie robimy co innego. Z nami nie można się nudzić.

Dziecko może zostać odebrane jedynie przez rodzica lub opiekuna prawnego. Jeżeli chciałbyś żeby Twoje dziecko odebrał ktoś inny (np. babcia, wujek…) konieczne jest przekazanie pisemnego upoważnienia.

Wszystkie zgody są wymagane w związku z obowiązującymi przepisami. Np. zgoda dotycząca wizerunku jest nam potrzebna, ponieważ robimy dużo zdjęć, które są udostępniane w zakodowanych galeriach rodzicom w trakcie trwania turnusu. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych, pozwala nam kontaktować się z państwem telefonicznie lub mailowo nawet w celu uzgodnień spraw związanych z organizacją półkolonii. Jesteśmy firmą odpowiedzialną i działamy z dużym szacunkiem do naszych klientów.

Cena zawiera wyżywienie (2-daniowy obiad i podwieczorek), wodę pitną, opiekę wykwalifikowanych wychowawców i instruktorów, atrakcyjny program edukacyjno-wychowawczy, ubezpieczenie NNW, opłatę za wstęp na lodowisko.

Cena nie zawiera: drugiego śniadania, biletów wstępu podczas wycieczek i atrakcji fakultatywnych ( np. wycieczka do Parku trampolin koszt ok. 22pln) , kosztu wynajęcia sprzętu ( kask, łyżwy).

Pełna lista rzeczy z niezbędnika półkolonisty jest w załącznikach do umowy.

Dziecko może wrócić samodzielnie z półkolonii po przekazaniu przez rodzica odpowiedniego oświadczenia.

Wszyscy uczestnicy półkolonii są ubezpieczeni.

W trakcie półkolonii obowiązuje całkowity zakaz używania tabletów i telefonów komórkowych. Ma to być czas oderwania dzieci od elektroniki. Uczestnicy nie mogą zabierać tabletów/ laptopów i innych, mogą mieć telefon komórkowy schowany w plecaku, do skorzystania tylko w razie potrzeby. Nie odpowiadamy za sprzęt elektroniczny oraz telefony dzieci.

Wszystkie dzieci są zawsze pod pełną kontrolą trenerów i instruktorów w trakcie trwania półkolonii. Kontakt można uzyskać telefonicznie przez nr sekretariatu lub kierownika danej placówki. Numery są podane w dokumentach zgłoszeniowych.