Kurs Teen

Na kursach Teen rozwijamy przede wszystkim umiejętność komunikacji w języku obcym. Poszerzamy słownictwo, ale koncentrujemy się też na gramatyce, aby poziom językowy uczniów stale rósł i mogli oni swobodnie posługiwać się językiem obcym.

Trzy proste kroki do nauki języka

Jak się zapisać?

Test poziomujący

Wykonaj test poziomujący – kliknij w link poniżej, nie zajmie Ci to więcej niż 15 minut!

Rozmowa

Po wykonanym teście umów się na rozmowę z metodykiem, aby jak najdokładniej określić poziom językowy Twój lub Twojego dziecka

Zapis na kurs

Odczytaj maila otrzymanego od nas z instrukcją jak zapisać się na kurs

Joyful teen guy writing at notebook and looking at laptop

Junior A1

Cena: 3300 zł / 2 x 1700 zł / 10 x 340 zł

Junior A1

To specjalny kurs, stworzony z myślą o uczniach klas 4-7, którzy muszą zacząć naukę od początku i szybko nadrobić zaległości.

To kurs uszyty na miarę potrzeb uczniów w różnym wieku, mający za zadanie nadrobienie zaległości, załatanie wszystkich językowych dziur, a przede wszystkim zbudowanie pewności siebie w używaniu języka angielskiego.

Intensywna praca na kursie pozwala w dość szybkim tempie przejść przez podstawy języka i rozwijać się dalej.

 

Podręcznik przeznaczony dla tej grupy wiekowej jest podręcznikiem ambitnym i naładowanym nowoczesnymi treściami, dopasowanymi do wieku uczących się.

Kurs obfituje też w piosenki z YouTube, filmy i seriale z Netflixa oraz materiały interaktywne, które w znaczny sposób uatrakcyjniają naukę.

Grupa: 7-12 osób

Zajęcia 2 x tydzień, 90 minut

120 lekcji w ciągu roku szkolnego

 

Zajęcia 2 x tydzień, 90 minut
120 lekcji w ciągu roku szkolnego
Grupa: 7-12 osób

Nauka dla każdego

Kursy dla nastolatków 15+ są zaprojektowane tak, aby rozwijać sprawności językowe na ciekawych i nowoczesnych materiałach, aby wykorzystywać autentyczne źródła i uczyć młodzież tego, czego aktualnie wymaga międzynarodowy rynek.

Podręczniki, które wykorzystujemy na zajęciach są dedykowane prywatnym szkołom językowym oraz szkołom dwujęzycznym, co oznacza, iż zakres materiału zawarty w tych podręcznikach jest ambitny i obszerny.

Kursy Teen mają za zadanie przygotować młodzież do swobodnej komunikacji w środowisku międzynarodowym, ale też do zdawania egzaminów certyfikacyjnych i międzynarodowych.

Zajęcia 2 x tydzień, 90 minut
120 lekcji w ciągu roku szkolnego
Grupa: 7-12 osób

Joyful teen guy writing at notebook and looking at laptop

Kurs Teen

Cena: xxxx zł