Kursy Junior

Są to kursy przeznaczone dla młodzieży wczesnoszkolnej - klasy 4-8, która kontynuuje naukę angielskiego od klasy pierwszej oraz dla uczniów klas 4-7, którzy muszą zacząć naukę od początku i szybko nadrobić zaległości.

Trzy proste kroki do nauki języka

Jak się zapisać?

Test poziomujący

Wykonaj test poziomujący – kliknij w link poniżej, nie zajmie Ci to więcej niż 15 minut!

Rozmowa

Po wykonanym teście umów się na rozmowę z metodykiem, aby jak najdokładniej określić poziom językowy Twój lub Twojego dziecka

Zapis na kurs

Odczytaj maila otrzymanego od nas z instrukcją jak zapisać się na kurs

Young caucasian boy lying using computer laptop on bed

Kurs Junior A1

Cena: 3300 zł / 2 x 1700 zł/ 10 x 340 zł

Junior A1

To specjalny kurs, stworzony z myślą o uczniach klas 4-7, którzy muszą zacząć naukę od początku i szybko nadrobić zaległości.

To kurs uszyty na miarę potrzeb uczniów w różnym wieku, mający za zadanie nadrobienie zaległości, załatanie wszystkich językowych dziur, a przede wszystkim zbudowanie pewności siebie w używaniu języka angielskiego.

Intensywna praca na kursie pozwala w dość szybkim tempie przejść przez podstawy języka i rozwijać się dalej.

Podręcznik przeznaczony dla tej grupy wiekowej jest podręcznikiem ambitnym i naładowanym nowoczesnymi treściami, dopasowanymi do wieku uczących się.

Kurs obfituje też w piosenki z YouTube, filmy i seriale z Netflixa oraz materiały interaktywne, które w znaczny sposób uatrakcyjniają naukę.

Grupa: 7-12 osób
Zajęcia 2 x tydzień, 90 minut
120 lekcji w ciągu roku szkolnego

 

Junior
pre-A2 - B1

Są to kursy przeznaczone dla młodzieży wczesnoszkolnej – klasy 4-8, która kontynuuje naukę angielskiego od klasy pierwszej.

Priorytetem na tych kursach jest nauka komunikacji w języku obcym, zarówno ustnej jak i pisemnej oraz systematyczne przygotowywanie uczniów do czekających na nich egzaminów w przyszłości. Dlatego też rozwijamy każdą sprawność językową, koncentrując się również na gramatyce, niezbędnej do uzyskania wysokiego wyniku z testów i egzaminów.


Uprzyjemniamy naukę piosenkami z YouTube, serialami i filmami z Netflix’a oraz interaktywnymi video, które przenoszą uczniów do ich wirtualnego świata, ucząc przy okazji.

Podręczniki przeznaczone dla tych poziomów to skarbnica słownictwa, nowoczesnych i życiowych tekstów oraz słuchanek, a także bogate źródło inspiracji do nauki języka.

Grupa: 7-12 osób

Zajęcia 2 x tydzień, 90 minut

120 lekcji w ciągu roku szkolnego

Young caucasian boy lying using computer laptop on bed

Kurs Junior Pre-A2-B1

Cena: xxxx zł