Ucz się języków obcych bez wychodzenia z domu!

Indywidualnie dobrany poziom kursu. Wypełnij bezpłatny test on-line, by sprawdzić swoją wiedzę!

Young woman taking some language lesson online

Wygodna forma nauki

Z kubkiem kawy, w piżamie, a nawet w łóżku – tak możesz uczyć się razem z nami. Ty decydujesz, my Cię wspieramy. Ucz się tak jak lubisz: na laptopie, tablecie lub smartfonie. Jeśli potrzebujesz, aby ktoś przeprowadził cię przez zawiłości technologiczne, nasz opiekun wszystko Ci wyjaśni, podpowie i z pewnością nie zostawi Cię bez wsparcia.
Online course of study

Kadra lektorów

  Kursy online prowadzone są przez lektorów współpracujących z naszą szkołą od ponad 10 lat. To kadra, która sprawi, że angielski stanie się ekscytującą przygodą, a nie przykrym obowiązkiem.
Online teacher speaking by webcam, sitting at table in home office and explaining rules english

Metody nauczania XXI w.

W pracy wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, epodręczniki i materiały interaktywne. Na zajęciach pracujemy na piosenkach z YouTube, na filmach z Netflixa i innych źródłach żywego języka. Dedykujemy nasze kursy online różnym grupom wiekowym, począwszy od maluchów rozpoczynających szkolną przygodę, przez młodzież, która przygotowuje się do różnych egzaminów, a skończywszy na dorosłych, którym angielski otwiera nowe możliwości pracy i awansu.

Metody

Wierzymy, że nie ma jednej, jedynej skutecznej metody nauki języka. Każdy człowiek jest unikalny i każdy uczy się na swój własny sposób. Mając to na uwadze, lektorzy Centrum Edukacyjnego No.1 umiejętnie łączą różnorodne metody, tak aby przyjemnie i efektywnie uczył się wzrokowiec, słuchowiec czy ten, który musi się ruszać, aby zapamiętać. Prowadząc kursy językowe online stawiamy przede wszystkim na rozwój dwóch pierwszych i najważniejszych umiejętności: słuchanie i rozumienie oraz mówienie. Komunikacja jest kluczową sprawnością jaką rozwijamy. Już od najmłodszych grup uczymy naszych kursantów mówienia w języku obcym. Otaczamy ich różnymi źródłami, aby przygotowywali się na przyszłe spotkania wielu nacji mówiących po angielsku. Praca na piosenkach i filmach sprawia, że oprócz ogromnej motywacji, zapału i chęci, kursanci mają styczność z językiem ulicy, językiem żywym i praktycznym. Wiemy, że inne sprawności są również ważne, dlatego czytanie i pisanie w języku angielskim jest nieodzownym elementem naszych lekcji. Staramy się zbudować odpowiednie nawyki językowe od samego początku, aby nauka języka stała się przyjemnością, a nie szkolnym przymusem.

Trzy proste kroki do nauki języka

Jak się zapisać?

Test poziomujący

Wybierz test, który odpowiada Twojemy wiekowi, wykonaj go i zobacz na jakim poziomie jest Twoja znajomość języków obcych – kliknij w link poniżej, nie zajmie Ci to więcej niż 15 minut!

Jeśli twoje dziecko ma 6 lub 7 lat i rozpoczyna naukę języka, nie musi wykonywać testu. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać informację na temat kursu dla twojego dziecka.
Kontakt

Rozmowa

Po wykonanym teście umów się na rozmowę z metodykiem, aby jak najdokładniej określić poziom językowy Twój lub Twojego dziecka

Zapis na kurs

Odczytaj maila otrzymanego od nas z instrukcją jak zapisać się na kurs

kid

Czy wiesz, że możesz wypełnić test kwalifikujący online?

To dziecinnie proste!

Nauka dla każdego

Oferujemy szeroki wachlarz grup, w których uczyć mogą się zarówno najmłodsi odkrywcy, młodzież, jak i dorośli potrzebujący podszlifować znajomość języków obcych.

Zajęcia w pełni prowadzone online

Notatki z lekcji dostarczane przez lektorów

Stały kontakt z lektorem poza godzinami kursu

Nasze kursy online

Woman and little girl using computer
KIDS
klasy 0-3
KIDS STARTER
 • Grupa: 7-12 osób
  Zajęcia 1 x tydzień 90 minut
  60 lekcji w ciągu roku szkolnego
Young caucasian boy lying using computer laptop on bed
JUNIOR klasy
4-8
KIDS PRE-A1 - KIDS A1 +
 • Grupa: 7-12 osób
  Zajęcia: 2 x tydzień 90 minut
  120 lekcji w ciągu roku szkolnego
Joyful teen guy writing at notebook and looking at laptop
TEEN
15+
teens
 • Grupa: 7-12 osób
  Zajęcia: 2 x tydzień 90 minut
  120 lekcji w ciągu roku szkolnego
Young male student preparing for exams at home
Egzamin Ósmoklasisty PRZYGOTOWANIE
 • Grupa: 7-12 osób
  Zajęcia 1 x tydzień 90 minut
  60 lekcji w ciągu roku szkolnego
Young woman using digital tablet in coffee shop
MATURA, PET, FCE, CAE PRZYGOTOWANIE
 • Grupa: 7-12 osób
  Zajęcia: 2 x tydzień 90 minut
  120 lekcji w ciągu roku szkolnego
Young adult woman using laptop and smartphone
DLA
DOROSŁYCH
PRZYGOTOWANIE
 • Grupa: 4-6 lub 7-12 osób
  Zajęcia: 1 x tydzień 90 minut
  60 lekcji w ciągu roku szkolnego

Jak to działa?

Wirtualna klasa

Łączymy się na platformie, do której link otrzymasz w mailu od nas. Wystarczy tylko w niego kliknąć i rozpocząć przyjemną i skuteczną naukę języka. Elektroniczny podręcznik wyświetlany podczas zajęć ułatwi Ci pracę na zajęciach z twoim prywatnym podręcznikiem, który od nas otrzymasz.

Notatki z lekcji​

Po każdych zajęciach poleci do Ciebie notatka, którą tworzy lektor podczas lekcji. Teraz możesz zweryfikować swoje własne notatki, sprawdzić co było na zajęciach krok po kroku, a przede wszystkim odtworzyć sobie kontekst lekcji, aby zapamiętywać szybciej i na dłużej. Już nigdy nie będziesz zagubiony po skończonej lekcji.

Kontakt z lektorem​

Będziesz mieć stały kontakt z lektorem prowadzącym zajęcia, który udzieli Ci odpowiedzi na nurtujące pytania, będzie Cię informował o postępach twoich lub Twojego dziecka.