Kursy Kids

Zajęcia są zaprojektowane dla dzieci 6-cio letnich, które rozpoczynają swoją przygodę z angielskim oraz dla dzieci klas 1-3.

Trzy proste kroki do nauki języka

Jak się zapisać?

Test poziomujący

Wykonaj test poziomujący – kliknij w link poniżej, nie zajmie Ci to więcej niż 15 minut!

Rozmowa

Po wykonanym teście umów się na rozmowę z metodykiem, aby jak najdokładniej określić poziom językowy Twój lub Twojego dziecka

Zapis na kurs

Odczytaj maila otrzymanego od nas z instrukcją jak zapisać się na kurs

Woman and little girl using computer

Kurs Kids Starter

Cena: 1750 zł / 2 x 900 zł / 10 x 180 zł

Kids Starter

Zajęcia są zaprojektowane dla dzieci 6-cio letnich, które rozpoczynają swoją przygodę z angielskim.

Jest to kurs przygotowujący do bardziej intensywnej pracy w kolejnych latach.

Podczas zajęć skupiamy się na rozwijaniu rozumienia i komunikowaniu się w języku angielskim poprzez zabawę i wiele aktywności ruchowych, w których wykorzystywany jest język.

Dzieci podejmują też pierwsze próby ‚czytania’, choć na tym etapie nauki jest to rozpoznawanie słów i zwrotów. Niemniej jednak, dziecko odnosi swoje pierwsze małe sukcesy w czytaniu po angielsku.

Uczymy dzieci również pisać. Początkowo jest to pisanie po śladzie bardzo krótkich słówek, by za chwilę przechodzić do dłuższych zwrotów, a wszystko po to, aby na końcowym etapie nauki dziecko potrafiło napisać samodzielnie i z pamięci proste słowa w języku angielskim.

Na kursie nie brakuje piosenek, rymowanek i zabaw językowych. Wykorzystując nowoczesne technologie i bogactwo internetu oraz zasoby jakie oferuje współpracujące z nami wydawnictwo, zapewniamy dzieciom dostęp do atrakcyjnych materiałów interaktywnych, kolorowych fiszek i mnóstwa ćwiczeń, które podnoszą poziom językowy Twojego dziecka.

Lektorami prowadzącymi grupy starter są nauczyciele językowcy z przygotowaniem pedagogicznym.

 

Grupa: 7-12 osób

Zajęcia 1 x tydzień 90 minut

60 lekcji w ciągu roku szkolnego

KIDS PRE-A1 - KIDS A1 +

Zajęcia dla dzieci klas 1-3. Tutaj miejsce dla siebie znajdą dzieci, które przeszły przez poziom STARTER, ale również te, które właśnie teraz chcą zacząć uczyć się angielskiego.

Poziom KIDS -PRE A1 to propozycja dla pierwszoklasistów, chociaż ośmiolatki, które potrzebują zacząć od początku również w tej grupie mogą się uczyć.

Kurs jest dość intensywny, co przekłada się na sukces językowy dzieci i ich łatwość radzenia sobie na kolejnych poziomach zaawansowania.

Priorytetem dla nas jest rozwijanie umiejętności rozumienia i komunikowania się w języku obcym. Są to sprawności rozwijane jako pierwsze. Na tym kursie uczymy dzieci też czytać i pisać po angielsku.

Wiemy jak ważne jest rozwijanie tej umiejętności, gdyż w kolejnych latach dziecko powinno przygotować się do drugiego etapu edukacyjnego ( kl.4-8) kiedy to wymaga się od dziecka pisania krótkich wypowiedzi użytkowych. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest wykształcenie odpowiednich nawyków językowych od samego początku nauki.

Na zajęciach nie brakuje piosenek, również tych z YouTube i radia, gier i zabaw językowych oraz interaktywnych ćwiczeń na bazie filmów i seriali.

Podręczniki zaprojektowane dla tej grupy wiekowej mają przyjemną szatę graficzną i w przyjemny dla ucznia sposób wypełniają głowę słownictwem i gramatyką.

Poziom KIDS A1 dedykowany jest uczniom klas drugich i/lub klas trzecich, jeśli potrzebują oni  odrobinę więcej czasu na przyswojenie materiału.

Poziom KIDS A1+  to propozycja dla trzecioklasistów i/lub ambitnych drugoklasistów, którzy zakres programowy poziomów niższych mają opanowany w 100%.

Każdy z kursów jest bogaty w różnorodne materiały do nauki, atrakcyjne treści i mnóstwo interakcji, aby uczeń mógł poradzić sobie z językiem w szkole, na egzaminie, ale przede wszystkim, aby rozwijał się językowo i miał wszystkie zasoby potrzebne do przyszłej komunikacji w tym języku.

Grupa: 7-12 osób
Zajęcia: 2 x tydzień 90 minut
120 lekcji w ciągu roku szkolnego

Woman and little girl using computer

Kurs Junior Pre-A2-B1

Cena: 1750 zł / 2 x 900 zł / 10 x 180 zł