PÓŁKOLONIE lato 2023 Mokotów

"ODKRYWCY TALENTÓW"

5/5

CLV Liceum ul. W. Żywnego 25

Najfajniejsze półkolonie w Warszawie !!!

Wycieczki

Całodniowe wycieczki : Kampinos, Zalew Zegrzyński ...

Basen

2 wyjścia na basen - Park wodny " Warszawianka "

Park z Fontannami

Park, w którym wsród ogromnej ilości zieleni i atrakcji terenowych można biegać po fontannach 🙂

Park Trampolin

Park AiRO lub Fun Park

Odkrywcy Talentów

zajęcia edukacyjne obejmujące:  programowanie, szachy, druk 3D, naukę gry na keybordach oraz uwielbiane przez dzieci ZPT.

ON THE FLY czyli angielski "przy okazji"

Autorski program językowy realizowany przez cały turnus.

             PLAN TURNUSU, czyli co się będzie działo … 🙂

  • Wycieczki  –  2 całodzienne wycieczki np. do Kampinosu , nad Zalew Zegrzyński, Park Fontann

  • Basen  –   wyjścia na basen, żeby bawić się albo uczyć się pływać pod okiem doświadczonych trenerów i ratowników.

  • Program sportowy  –  zróżnicowany program pozwalający poznać wiele dyscyplin np. rugby,  jazdę na rolkach, boks lub łucznictwo .

  • ” ODKRYWCY TALENTÓW”  –  zajęcia edukacyjne obejmujące:  programowanie Minecraft, szachy, druk 3D, naukę gry na keyboardach oraz uwielbiane przez dzieci ZPT – czyli nasze zajęcia praktyczno-techniczne.

  • Park z fontannami  – wśród ogromnej ilości zieleni i atrakcji terenowych, gdzie będziemy biegać po fontannach.

  • Park trampolin Airo lub plac zabaw  – jeżeli pogoda uniemożliwi zabawę na świeżym powietrzu. 

  • Program językowy ON THE FLY “ , czyli przy okazji” – przez cały turnus dzieci biorące udział w różnych grach i zajęciach, poznają słownictwo i używają zwrotów w języku angielskim. Gry, zabawy, zajęcia sportowe, szyfry, krótkofalówkowe statki, karaoke, Just Dance i wiele innych zabaw z wykorzystaniem angielskiego. 

Przykładowy grafik zajęć

Kadra

Kadra i instruktorzy, których można spotkać na półkoloniach, przez cały rok współpracują z nami prowadząc przeróżne zajęcia i warsztaty w Centrum Edukacyjnym No.1. Dzięki ich podejściu do dzieci i umiejętnościom pedagogicznym organizujemy najfajniejsze półkolonie w mieście!

Własny Transport

Posiadamy własne samochody (busy, autobus), daje nam to możliwość poruszania się gdzie tylko chcemy, bez ograniczeń. Organizujemy wycieczki i wyjazdy dostosowane do warunków pogodowych

Doświadczenie

Przez cały rok szkolny prowadzimy zajęcia językowe, kursy efektywnej nauki, warsztaty, eksperymenty, zajęcia sportowe i taneczne, ale także organizujemy urodziny.  Mamy też wieloletnie doświadczenie w organizacji półkolonii, z których wszystkie dzieci każdego roku wracają z uśmiechem na twarzy

Nasza przestrzeń

Centrum Edukacyjne No.1 –  organizuje półkolonie  na terenie CLV Liceum przy ul. W. Żywnego 25 ( 300m od basenu “Warszawianka”)  Wykorzystamy w pełni nowoczesne wyposażenie obiektu, boisk, sali gimnastycznej, siłowni  oraz sali fitness. Zorganizujemy również wycieczki np. do Kampinosu lub skorzystamy z uroków Zalewu Zegrzyńskiego.

Izabela B-H
Izabela B-H
Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm, Wartość
Czytaj więcej
Świetne miejsce, bardzo dobry kontakt, profesjonalna opieka, ciekawe i kreatywne zajęcia, dużo ruchu - jestem pewna, że każde dziecko znajdzie tam coś dla siebie. To było nasze drugie lato z No1, byliśmy też na feriach zimowych i planujemy kolejne. Dziecko wracało czasem brudne, ale szczęśliwe. PS w roku szkolnym zamierzamy spróbować nauki j. hiszpańskiego w No 1 🙂 Szczerze polecam!
Anna Ś
Anna Ś
Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm, Wartość
Czytaj więcej
Rewelacyjne miejsce, wspaniali opiekunowie, mnóstwo tematycznych zajęć pod bezpiecznym okiem wykwalifikowanej kadry. Jestem ogromnie wdzięczna za świetną organizację, za bezpieczeństwo, za ludzi którzy tworzą klimat, aby każdy czuł się świetnie. Dzieci nie wiedzą, co to nuda, co ważne niezależnie od pogody. Polecam z całego serca. Najlepsze półkolonie w Warszawie mama Igi.
Ogim 34
Ogim 34
Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm, Wartość
Czytaj więcej
Mój syn uczestniczył w zimowych półkoloniach i był zachwycony:) Podczas kilku dni nauczył się jeździć na łyżwach, zrobił własnoręcznie drewnianą podstawkę pod telefon i codziennie z entuzjazmem opowiadał o rzeczach które robił podczas półkolonii. Bardzo dziękuję i gorąco polecam!!!
Poprzedni
Następny

08:00 – 08:30 zbiórka
08:30 – 10:00 zajęcia integracyjne
10:00 – 10:30 II śniadanie
10:30 – 11:30 zajęcia integracyjne
11:30 - 13:30 zajęcia sportowe
13:30 – 14:00 obiad (catering)
14:00 – 15:30 zajęcia artystyczne / ZPT
15:30 – 16:30 zajęcia muzyczne / szachy
16:30 – 17:30 podwieczorek (catering)
17:30 – 18:00 podsumowanie dnia

Lokalizacja

Półkolonie z Centrum Edukacyjnym No.1 odbywają się na terenie CLV Liceum ul. W. Żywnego 25 ( 300m od Parku Wodnego ” Warszawianka”)

Sprawdź jak dojechać ...

CLV Liceum ul. W. Żywnego 25

 300m od Parku Wodnego ” Warszawianka”

Terminy turnusów

TURNUS 1: 26.06.2023 – 30.06.2023
TURNUS 2: 03.07.2023 – 07.07.2023
TURNUS 3: 10.07.2023 – 14.07.2023
TURNUS 4: 17.07.2023 – 21.07.2023
TURNUS 5: 24.07.2023 – 28.07.2023
TURNUS 6: 31.07.2023 – 04.08.2023
TURNUS 7: 07.08.2023 – 11.08.2023
TURNUS 8: 14.08.2023 – 18.08.2023
TURNUS 9: 21.08.2023 – 25.08.2023
TURNUS 10: 28.08.2023 – 01.09.2023
W ciągu całego dnia zabaw i sportu realizowany jest nasz autorski program językowy "ON THE FLY" czyli całkiem "przy okazji" .

Cena

...
Rabat:   - 50zł dla rodzeństwa  /  - 50zł na drugi turnus

1000zł

turnus 5-cio dniowy

800zł

turnus 4-dniowy

250zł

jednorazowe wejście

Cena obejmuje

...

– wyżywienie
– obiad i podwieczorek
– wodę
– ubezpieczenie NNW
– opiekę wykwalifikowanej kadry
– atrakcyjny program edukacyjno-sportowy

Cena nie obejmuje

...

– drugiego śniadania / dzieci przynoszą je z domu
– biletów wstępu na atrakcje podczas wycieczek

Pytania i odpowiedzi

Zapisu dokonać można poprzez wypełnienie formularza na naszej stronie internetowej. Wybierz jedną z  naszych lokalizacji, wybierz dogodny termin i rezerwuj miejsce wypełniając formularz – to zajmie tylko chwilę

Podczas półkolonii zapewniamy dwa posiłki: 2-daniowy obiad oraz podwieczorek, śniadanie uczestnicy przynoszą ze sobą z domu. Dzieci mają nieograniczony dostęp do pitnej wody.

Posiłki przygotowywane są przez sprawdzoną firmę cateringową, która specjalizuje się w żywieniu dzieci. Jeżeli dziecko ma specjalna dietę posiłki dopasowane są do jego potrzeb zgodnie z informacją zawartą w zgłoszeniu.

W CLV Liceum ul. W.Żywnego 25 czekamy na dzieci od godz. 8.00.

Jest możliwość zapewnienia opieki na specjalne życzenie od godz. 7:30.

Dzieci muszą zostać odebrane najpóźniej o godz. 18.00.

Tworząc nasze programy bierzemy pod uwagę, że  zdarza się brzydka pogoda, deszcz, śnieg lub silny wiatr.  Mamy przygotowany plan i pomysły, na każdą ewentualność a dzieci będą się doskonale bawić.

Sala gimnastyczno-taneczna, sala rekreacyjna, sale edukacyjne i nasz sprzęt komputerowo -muzyczny oraz przestrzeń CLV Liceum pozwala na organizowanie zajęć ruchowy, edukacyjnych i plastycznych niezależnie od pogody!

Dodatkowo dzięki własnemu transportowi możemy wyruszać na różnorodne wycieczki!

Na naszych półkoloniach jest moc atrakcji, dzięki czemu Twoje dziecko w każdym tygodniu może robić co innego. Nasze możliwości i ilość aktywności, które proponujemy jest nie zliczona, każdego dnia pokazujemy naszym podopiecznym nowe aktywności, na każdym turnusie robimy co innego. Z nami nie można się nudzić.

Dziecko może zostać odebrane jedynie przez rodzica lub opiekuna prawnego. Jeżeli chciałbyś żeby Twoje dziecko odebrał ktoś inny (np. babcia, wujek…) konieczne jest przekazanie pisemnego upoważnienia.

Wszystkie zgody są wymagane w związku z obowiązującymi przepisami. Np. zgoda dotycząca wizerunku jest nam potrzebna, ponieważ robimy dużo zdjęć, które są udostępniane w zakodowanych galeriach rodzicom w trakcie trwania turnusu. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych, pozwala nam kontaktować się z państwem telefonicznie lub mailowo nawet w celu uzgodnień spraw związanych z organizacją półkolonii. Jesteśmy firmą odpowiedzialną i działamy z dużym szacunkiem do naszych klientów.

Cena zawiera wyżywienie (2-daniowy obiad i podwieczorek), wodę pitną, opiekę wykwalifikowanych wychowawców i instruktorów, atrakcyjny program edukacyjno-wychowawczy, ubezpieczenie NNW, opłatę za wstęp na lodowisko lub basen.

Cena nie zawiera: drugiego śniadania, biletów wstępu podczas wycieczek i atrakcji fakultatywnych ( np. wycieczka do Parku trampolin koszt ok. 22pln) , kosztu wynajęcia sprzętu ( kask, łyżwy, rolki, ochraniacze).

Pełna lista rzeczy z niezbędnika półkolonisty jest w załącznikach do umowy.

Dziecko może wrócić samodzielnie z półkolonii po przekazaniu przez rodzica odpowiedniego oświadczenia.

Wszyscy uczestnicy półkolonii są ubezpieczeni.

W trakcie półkolonii obowiązuje całkowity zakaz używania tabletów i telefonów komórkowych. Ma to być czas oderwania dzieci od elektroniki. Uczestnicy nie mogą zabierać tabletów/ laptopów i innych, mogą mieć telefon komórkowy schowany w plecaku, do skorzystania tylko w razie potrzeby. Nie odpowiadamy za sprzęt elektroniczny oraz telefony dzieci.

Wszystkie dzieci są zawsze pod pełną kontrolą trenerów i instruktorów w trakcie trwania półkolonii. Kontakt można uzyskać telefonicznie przez nr sekretariatu lub kierownika danej placówki. Numery są podane w dokumentach zgłoszeniowych.