Półkolonie Językowe

Półkolonie Językowe w Centrum Edukacyjnym No.1 to czas pełen przygód, aktywności i niecodziennej nauki języka. W naszej Szkole Językowej przełamujemy schematy i pokazujemy, że nauka nie musi być nudna!

Przygotowaliśmy specjalny program Półkolonii Językowych, dzięki któremu możemy wspierać naturalne predyspozycje językowe dzieci, a także przełamywać strach przed używaniem języka podczas różnorodnych zajęć, które przygotowaliśmy. Język angielski będzie obecny podczas gier zabaw oraz czasu wolnego!

Sprawdź dlaczego warto wybrać nasze półkolonie!

Przestrzeń

Centrum Edukacyjne No.1 to miejsce stworzone z myślą o dzieciach i dla dzieci, które zaskakuje każdego.

Nasza przestrzeń i infrastruktura terenu pozwala organizować różnorodne i ciekawe zajęcia, a także zapewnić bezpieczeństwo i możliwość swobodnej zabawy naszym uczestnikom.

W naszych multimedialnych salach edukacyjnych, dzięki materiałom i grom edukacyjnym przygotowujemy niezwykle atrakcyjny program.

Boiska, basen, wielki ogród, plaża i ścianka wspinaczkowa to tylko fragment tego co u nas znajdziecie!

Program

Podczas półkolonii odkrywamy nowe aktywności i poznajemy praktyczne umiejętności.

Każdego dnia będziemy stykali się z językiem, wykorzystywali go w zabawach i zajęciach, aby pobudzić w dzieciach naturalne umiejętności poznawcze.

Pogoda nam niestraszna. Mamy przygotowany ciekawy i atrakcyjny program, niezależnie czy za oknem wiatr i deszcz czy słońce i bezchmurne niebo.

Uczymy, pobudzamy kreatywność i stwarzamy warunki do odkrywania nowych pasji!

Kadra

Za bezpieczeństwo oraz program odpowiadać będą lektorzy i instruktorzy Centrum Edukacyjnego No.1, którzy współpracują z nami od lat, prowadząc przeróżne zajęcia i warsztaty takie jak kursy efektywnej nauki, zajęcia w Szkole Językowej No.1, zajęcia sportowe, taneczne…

Dzięki ich podejściu do dzieci i umiejętnościom pedagogicznym organizujemy najfajniejszy półkolonie w mieście!

Własny transport

Dysponujemy własnym transportem, dzięki niemu możemy wyruszać na niezwykłe wycieczki, odkrywać nieznane miejsca, realizować jeszcze ciekawszy program, niezależnie od pogody!

Organizujemy ciekawe wycieczki i wyjazdy dostosowane do warunków pogodowych.

Lokalizacja

...

Aleja Bzów 47

Półkolonie odbywają się w Centrum Edukacyjnym No. 1, które mieści się na warszawskim Ursusie.

Nie możesz dowieźć swojego dziecka do Centrum Edukacyjnego No.1?

Wybierz półkolonie z nami w CKR Promenada nad Zalewem Zegrzyńskim z dowozem z całej Warszawy!

Co u nas znajdziesz?

Nasze Centrum Edukacyjne to aż 2000m2 niezwykłej przestrzeni, która daje nam nieograniczone możliwości.

...

basen

ścianka wspinaczkowa

trampolina

ogród

huśtawki, zjeżdżalnia, SlackLine, domek na drzewie

boiska

piłka nożna, koszykówka, piłka plażowa

sala rekreacyjna

piłkarzyki, mini bilard, dart, gry planszowe, stół do ping-ponga

6 sal edukacyjnych

tablice multimedialne, sprzęt audio, projektory

sala gimnastyczna i taneczna

parkiet, lustra, różnorodny sprzęt sportowy, kolorowe światła, nagłośnienie

Co oferujemy?

...

Ubezpieczenie NNW

...

Wszyscy uczestnicy naszych półkolonii objęci są ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Wyżywienie

...

Zapewniamy 2-daniowy obiad oraz podwieczorek. Drugie śniadanie dzieci przynoszą ze sobą. Dzieci mają także nieograniczony dostęp do wody.

Pyszne posiłki przygotowywane są przez sprawdzoną firmę cateringową. Jeżeli Twoje dziecko ma specjalną dietę – nie ma problemu! Posiłki będą dopasowane do jego potrzeb.

Grupy

...

Grupy dobierane są według wieku, tak żebyśmy mogli dostosować zajęcia do ich możliwości, pozwalały im się dobrze czuć i odpowiednio rozwijać. W każdej grupie jest max. 15 uczestników.

Wycieczki

...

Podczas wakacji odwiedzamy różne ciekawe miejsca. Na każdym turnusie wyruszamy na przynajmniej jedną wycieczkę. Park linowy, park z fontannami, Kampinos czy ZOO… to tylko niektóre z miejsc, do których się udajemy!

Transport

...

Dysponujemy własnym transportem. Dzięki niemu możemy zapewnić dojazd na nasze półkolonie oraz organizować wiele wycieczek, które uatrakcyjnią program

Atrakcyjny program

...

Twoje dziecko czeka cały tydzień świetnej zabawy, nauki języka połączonej z rozwijaniem jego kreatywności i naturalnych predyspozycji. Chcemy, aby dzieci poznawały otaczający je świat i uczyły się poprzez zabawę.

W trakcie półkolonii będziemy szlifować język angielski, ale nie zabraknie także zajęć językowych z innych zakątków świata: chińskiego, koreańskiego, hiszpańskiego czy rosyjskiego… Będziemy poznawać kulturę i tradycje różnych krajów, wyruszymy na niezwykłą wirtualną wycieczkę w nieznane i spotkamy się z gościem z zagranicy!

Sprawdź jakie zajęcia organizujemy podczas półkolonii!

Każdy turnus jest inny, a zajęcia dostosowane są do panujących warunków
atmosferycznych. Lista naszych aktywności nie ma końca, z nami nie można się nudzić!

Przykładowy plan dnia

08:00 –08:30 zbiórka
08:30 –10:00 zajęcia integracyjne
10:00 –10:30 II śniadanie
10:30 –13:30 zajęcia integracyjne 
13:30 –14:00 obiad (catering)
14:00 –14:30 poobiedni relaks 
14:30 –16:00 zajęcia sportowe
16:00 –16:30 podwieczorek (catering)
16:30 –17:30 zajęcia praktyczno-techniczne
17:30 –18:00 podsumowanie dnia

Nasz program jest zróżnicowany, jednak godziny zbiórek i posiłków są stałe. W ten sposób udaje nam się wypracować stały rytm dnia.

Cena

...

900zł

cena za turnus 5-cio dniowy

800zł

cena za turnus 4-dniowy

230zł

jednorazowe wejście (1 dzień)

Cena obejmuje

...

– wyżywienie
– obiad i podwieczorek
– wodę
– ubezpieczenie NNW
– opiekę wykwalifikowanej kadry
– atrakcyjny program edukacyjno-sportowy

Cena nie obejmuje

...

– drugiego śniadania / dzieci przynoszą je z domu
– wycieczek fakultatywnych

Zapisz się!

...

TURNUS 1:   28.06.2022 – 01.07.2022
TURNUS 2:   04.07.2022 – 08.07.2022
TURNUS 3:   11.07.2022 – 15.07.2022
TURNUS 4:   18.07.2022 – 22.07.2022
TURNUS 5:   25.07.2022 – 29.07.2022
TURNUS 6:   01.08.2022 – 05.08.2022
TURNUS 7:   08.08.2022 – 12.08.2022
TURNUS 8:   15.08.2022 – 19.08.2022
TURNUS 9:   22.08.2022 – 26.08.2022
TURNUS 10: 29.08.2022 – 30.08.2022

Pytania i odpowiedzi

...

Zapisu dokonać można poprzez wypełnienie formularza na naszej stronie internetowej. Wybierz jeden z 6 programów naszych półkolonii, wybierz dogodny termin i rezerwuj miejsce wypełniając formularz – to zajmie tylko chwilę

Podczas półkolonii zapewniamy dwa posiłki: 2-daniowy obiad oraz podwieczorek, śniadanie uczestnicy przynoszą ze sobą z domu. Dzieci mają nieograniczony dostęp do pitnej wody.

Posiłki przygotowywane są przez sprawdzoną firmę cateringową, która specjalizuje się w żywieniu dzieci. Jeżeli dziecko ma specjalna dietę posiłki dopasowane są do jego potrzeb zgodnie z informacją zawartą w zgłoszeniu.

W Centrum Edukacyjnym No.1 czekamy na dzieci od godz. 7.30.

Dzieci muszą zostać odebrane najpóźniej o godz. 18.00.

Tworząc nasze programy bierzemy pod uwagę, że w trakcie wakacji zdarza się brzydka pogoda, deszcz i wiatr, ale także zbyt duże słońce, które może być męczące i niebezpieczne dla naszych uczestników. Mamy przygotowany plan na niepogodę w taki sposób, że nawet przy całym tygodniu deszczu dzieci będą się doskonale bawić.

Sala gimnastyczno-taneczna, sala rekreacyjna, sale edukacyjne… Przestrzeń Centrum Edukacyjnego No.1 pozwala na organizowania zajęć ruchowy, edukacyjnych i plastycznych niezależnie od pogody!

Dodatkowo dzięki własnemu transportowi możemy wyruszać na różnorodne wycieczki!

Prosimy o przekazanie dziecku czapki, która ma osłaniać przed słońcem. Wychowawcy i instruktorzy pilnują, aby dzieci zawsze miały coś na głowie. W przypadku bardzo wysokich temperatur unikamy ciągłego przebywania na słońcu, organizujemy zajęcia w cieniu w ogrodzie, w lesie albo w naszej przestrzeni, na Sali gimnastycznej czy rekreacyjnej. Prosimy o przekazanie dzieciom kremu z filtrem, którym może być posmarowane, ze względu na częste alergie i różne preferencje rodziców nie praktykujemy smarowania dzieci naszym kremem.

Dbamy także o odpowiednie nawodnienie naszych uczestników.

Do wyboru jest aż 6 programów półkolonii, dzięki czemu Twoje dziecko w każdym tygodniu może robić co innego. Nasze możliwości i ilość aktywności, które proponujemy jest nie zliczona, każdego dnia pokazujemy naszym podopiecznym nowe aktywności, na każdym turnusie robimy co innego. Z nami nie można się nudzić.

Dziecko może zostać odebrane jedynie przez rodzica lub opiekuna prawnego. Jeżeli chciałbyś żeby Twoje dziecko odebrał ktoś inny (np. babcia, wujek…) konieczne jest przekazanie pisemnego upoważnienia.

Cena zawiera wyżywienie (2-daniowy obiad i podwieczorek), wodę pitną, transport na miejsce półkolonii z wybranego przystanku oraz odwóz po całym dniu, opieka wykwalifikowanych wychowawców i instruktorów, atrakcyjny program edukacyjno-wychowawczy, ubezpieczenie NNW.

Cena nie zawiera: drugiego śniadania, wycieczek i atrakcji fakultatywnych, koszulki półkolonisty.

Półkolonie odbywają się w 2 lokalizacjach:

  •  Centrum Edukacyjne No.1 Aleja Bzów 47, Ursus
  •  Zalew Zegrzyński, CKR Promenada Białobrzegi 35

Dodatkowo każdego dnia można skorzystać także z naszego punktu zbiorczego na Ursynowie w Natoliński Ośrodku Kultury skąd nasi uczestnicy wraz z instruktorami, naszym transportem wyruszają do jednej z dwóch naszych półkolonijnych lokalizacji.

Lista rzeczy [odnośnik do pliku]

Dziecko może wrócić samodzielnie z półkolonii po przekazaniu przez rodzica odpowiedniego oświadczenia.

Wszyscy uczestnicy półkolonii są ubezpieczeni.

W trakcie półkolonii obowiązuje całkowity zakaz używania tabletów i telefonów komórkowych. Ma to być czas oderwania dzieci od elektroniki. Uczestnicy nie mogą zabierać tabletów/ laptopów i innych, mogą mieć telefon komórkowy schowany w plecaku, do skorzystania tylko w razie potrzeby. Nie odpowiadamy za sprzęt elektroniczny oraz telefony dzieci.

Masz do nas jakieś pytania?