Półkolonie Active

Półkolonie Active to czas pełen wyjątkowych zajęć i atrakcji. Każdy dzień jest inny, więc Twoje dziecko będzie mogło spróbować swoich sił podczas zajęć sportowych, tanecznych, artystycznych, językowych i technicznych.
Gwarantujemy świetną zabawę i aktywnie spędzony czas!

Wszystkie atrakcje organizujemy w pełnym reżimie sanitarnym.

Sprawdź co nas wyróżnia!

Przestrzeń

Centrum Edukacyjne No.1 to miejsce stworzone z myślą o dzieciach i dla dzieci, które zaskakuje każdego.

Nasza przestrzeń i infrastruktura terenu pozwala organizować różnorodne i ciekawe zajęcia, a także zapewnić bezpieczeństwo i możliwość swobodnej zabawy naszym uczestnikom.

Boiska, basen, wielki ogród, plaża i ścianka wspinaczkowa to tylko fragment tego co u nas znajdziecie!

Własny transport

Dysponujemy własnym transportem, dzięki niemu możemy wyruszać na niezwykłe wycieczki, odkrywać nieznane miejsca, realizować jeszcze ciekawszy program, niezależnie od pogody!

Organizujemy ciekawe wycieczki i wyjazdy dostosowane do warunków pogodowych.

Program

Podczas półkolonii odkrywamy nowe aktywności i poznajemy praktyczne umiejętności.

Pogoda nam niestraszna. Mamy przygotowany ciekawy i atrakcyjny program, także na niepogodę – nasi doświadczeni instruktorzy zadbają o to, aby dzieci dobrze się bawiły, niezależnie czy za oknem wiatr i deszcz czy słońce i bezchmurne niebo. U nas zawsze jest co robić!

Uczymy, pobudzamy kreatywność i stwarzamy warunki do odkrywania nowych pasji!

Kadra

Kadra i instruktorzy, których spotkacie na półkoloniach, przez cały rok współpracują z nami prowadząc przeróżne zajęcia i warsztaty takie jak kursy efektywnej nauki, zajęcia w Szkole Językowej No.1, zajęcia sportowe, taneczne.

Dzięki ich podejściu do dzieci i umiejętnościom pedagogicznym organizujemy najfajniejszy półkolonie w mieście!

Przykładowy grafik zajęć

Lokalizacja

...

Aleja Bzów 47

Półkolonie odbywają się w Centrum Edukacyjnym No. 1, które mieści się na warszawskim Ursusie.

Nie możesz dowieźć swojego dziecka do Centrum Edukacyjnego No.1?

Wybierz półkolonie z nami nad Zegrzem w ośrodku wypoczynkowym  AMW Rewita z dowozem z całej Warszawy!

Co oferujemy?

...

Ubezpieczenie NNW

...

Wszyscy uczestnicy naszych półkolonii objęci są ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Wyżywienie

...

Zapewniamy 2-daniowy obiad oraz podwieczorek. Drugie śniadanie dzieci przynoszą ze sobą. Dzieci mają także nieograniczony dostęp do wody.

Pyszne posiłki przygotowywane są przez sprawdzoną firmę cateringową. Jeżeli Twoje dziecko ma specjalną dietę – nie ma problemu! Posiłki będą dopasowane do jego potrzeb.

Grupy

...

Grupy dobierane są według wieku, tak żebyśmy mogli dostosować zajęcia do ich możliwości, pozwalały im się dobrze czuć i odpowiednio rozwijać. W każdej grupie jest max. 15 uczestników.

Wycieczki

...

Podczas wakacji odwiedzamy różne ciekawe miejsca. Na każdym turnusie wyruszamy na przynajmniej jedną wycieczkę. Park linowy, park z fontannami, Kampinos czy ZOO… to tylko niektóre z miejsc, do których się udajemy!

Transport

...

Dysponujemy własnym transportem. Dzięki niemu możemy zapewnić dojazd na nasze półkolonie oraz organizować wiele wycieczek, które uatrakcyjnią program

Atrakcyjny program

...

Chcemy, aby dzieci poznawały otaczający je świat i uczyły się poprzez zabawę. Dzięki naszym programom możemy kształtować w nich umiejętność współpracy, praktyczne umiejętności, samodzielność, logiczne myślenie i sprawność fizyczną. Plan zajęć dostosowany jest odpowiednio do potrzeb danej grupy wiekowej. Lata doświadczeń w organizowaniu półkolonii pokazał nam, że warto być elastycznym i na bieżąco reagować na potrzeby naszych uczestników, aby ten wakacyjny czas był dla nich wyjątkowy.

Co czeka Twoje dziecko podczas półkolonii?

Każdy turnus jest inny, a zajęcia dostosowane są do panujących warunków
atmosferycznych. Lista naszych aktywności nie ma końca, z nami nie można się nudzić!

Cena 2024

...
Rabat:   - 50zł dla rodzeństwa  /  - 50zł na drugi turnus

1150zł

turnus 5-cio dniowy

950zł

turnus 4-dniowy

250zł

jednorazowe wejście

Cena obejmuje

...

– wyżywienie
– obiad i podwieczorek
– wodę
– ubezpieczenie NNW
– opiekę wykwalifikowanej kadry
– atrakcyjny program edukacyjno-sportowy

Cena nie obejmuje

...

– drugiego śniadania / dzieci przynoszą je z domu
– biletów wstępu na atrakcje podczas wycieczek

Terminy turnusów

TURNUS 1: 24.06.2024 – 28.06.2024
TURNUS 2: 01.07.2024 – 05.07.2024
TURNUS 3: 08.07.2024 – 12.07.2024
TURNUS 4: 15.07.2024 – 19.07.2024
TURNUS 5: 22.07.2024 – 26.07.2024
TURNUS 6: 29.07.2024 – 02.08.2024
TURNUS 7: 05.08.2024 – 09.08.2024
TURNUS 8: 12.08.2024 – 16.08.2024
TURNUS 9: 19.08.2024 – 23.08.2024
TURNUS 10: 26.08.2024 – 30.08.2024
W ciągu całego dnia zabaw i sportu realizowany jest nasz autorski program językowy "ON THE FLY" czyli całkiem "przy okazji" .

Pytania i odpowiedzi

...

Zapisu dokonać można poprzez wypełnienie formularza na naszej stronie internetowej. Wybierz jedną z  naszych lokalizacji, wybierz dogodny termin i rezerwuj miejsce wypełniając formularz – to zajmie tylko chwilę

Podczas półkolonii zapewniamy dwa posiłki: 2-daniowy obiad oraz podwieczorek, śniadanie uczestnicy przynoszą ze sobą z domu. Dzieci mają nieograniczony dostęp do pitnej wody.

Posiłki przygotowywane są przez sprawdzoną firmę cateringową, która specjalizuje się w żywieniu dzieci. Jeżeli dziecko ma specjalna dietę posiłki dopasowane są do jego potrzeb zgodnie z informacją zawartą w zgłoszeniu.

W CLV Liceum ul. W.Żywnego 25 czekamy na dzieci od godz. 8.00.

Jest możliwość zapewnienia opieki na specjalne życzenie od godz. 7:30.

Dzieci muszą zostać odebrane najpóźniej o godz. 18.00.

Tworząc nasze programy bierzemy pod uwagę, że  zdarza się brzydka pogoda, deszcz, śnieg i wiatr.  Mamy przygotowany plan i pomysły, na każdą ewentualność a dzieci będą się doskonale bawić.

Sala gimnastyczno-taneczna, sala rekreacyjna, sale edukacyjne i nasz sprzęt komputerowo -muzyczny oraz przestrzeń CLV Liceum pozwala na organizowania zajęć ruchowy, edukacyjnych i plastycznych niezależnie od pogody!

Dodatkowo dzięki własnemu transportowi możemy wyruszać na różnorodne wycieczki!

Na naszych półkoloniach jest moc atrakcji, dzięki czemu Twoje dziecko w każdym tygodniu może robić co innego. Nasze możliwości i ilość aktywności, które proponujemy jest nie zliczona, każdego dnia pokazujemy naszym podopiecznym nowe aktywności, na każdym turnusie robimy co innego. Z nami nie można się nudzić.

Dziecko może zostać odebrane jedynie przez rodzica lub opiekuna prawnego. Jeżeli chciałbyś żeby Twoje dziecko odebrał ktoś inny (np. babcia, wujek…) konieczne jest przekazanie pisemnego upoważnienia.

Wszystkie zgody są wymagane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Na przykład zgoda dotycząca wizerunku jest nam potrzebna, ponieważ wykonujemy wiele zdjęć, które są udostępniane w zakodowanych galeriach rodzicom w trakcie trwania turnusu. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych pozwala nam utrzymywać z Państwem kontakt telefoniczny lub mailowy, nawet w celu uzgodnień związanych z organizacją półkolonii. Jesteśmy odpowiedzialną firmą, działającą z dużym szacunkiem wobec naszych klientów.

Cena zawiera wyżywienie (2-daniowy obiad i podwieczorek), wodę pitną, transport na miejsce półkolonii z wybranego przystanku oraz odwóz po całym dniu, opieka

wykwalifikowanych wychowawców i instruktorów, atrakcyjny program edukacyjno-wychowawczy, ubezpieczenie NNW.

Cena nie zawiera: drugiego śniadania, wycieczek i atrakcji fakultatywnych, koszulki półkolonisty.

Półkolonie odbywają się w 2 lokalizacjach:

  •  Centrum Edukacyjne No.1 Aleja Bzów 47, Ursus
  •  Zalew Zegrzyński, AMW Rewita Białobrzegi 
  • Mokotów CLV Liceum Ogólnokształcące ul. Żywnego 25

Dodatkowo każdego dnia można skorzystać także z naszego punktu zbiorczego na Ursynowie w Natoliński Ośrodku Kultury skąd nasi uczestnicy wraz z instruktorami, naszym transportem wyruszają do jednej z dwóch naszych półkolonijnych lokalizacji.

Tak, jednak miejsce zbiórki oraz powrotu jest niezmienne przez cały turnus.

Lista rzeczy [odnośnik do pliku]

Wszyscy uczestnicy półkolonii są ubezpieczeni.

W trakcie półkolonii obowiązuje całkowity zakaz używania tabletów i telefonów komórkowych. Ma to być czas oderwania dzieci od elektroniki. Uczestnicy nie mogą zabierać tabletów/ laptopów i innych, mogą mieć telefon komórkowy schowany w plecaku, do skorzystania tylko w razie potrzeby. Nie odpowiadamy za sprzęt elektroniczny oraz telefony dzieci.

Czekamy na Ciebie 🙂