Ursynów - NOK
ul.Na Uboczu 3

Każdego dnia spotykamy w Natolińskim Ośrodku Kultury, przy ul. Na Uboczu 3, gdzie nasi instruktorzy od godz. 8.00 czekają na półkolonistów.

Następnie, naszym transportem wyruszymy na wybrane przez Ciebie półkolonie:

· Centrum Edukacyjne No.1 w Ursusie

· nad Zalewem Zegrzyńskim w AMW Rewita  

Około godz. 18:00 wracamy do NOK-u,  gdzie dzieci pod okiem instruktorów czekają na odbiór przez rodziców.

Wybierz lokalizację

Zegrze

AMW REWITA
7 - 14 lat

Lokalizacja

...

Nasze półkolonie odbywają się w 3 lokalizacjach

– Centrum Edukacyjne No.1 – Aleja Bzów 47

– Zalew Zegrzyński – AMW Rewita  Białobrzegi ul.Wczasowa 59

– Ursynów – Natoliński Ośrodek Kultury -tylko  punkt odbioru dzieci na półkolonie w No.1

Transport
14 przystanków w całej Warszawie, z których dowozimy dzieci na nasze półkolonie!

Sprawdź gdzie nas znajdziesz!

Zobacz jak bawiliśmy się w poprzednich latach!

...

Pytania i odpowiedzi

...

Podczas półkolonii zapewniamy dwa posiłki: 2-daniowy obiad oraz podwieczorek, śniadanie uczestnicy przynoszą ze sobą z domu. Dzieci mają nieograniczony dostęp do pitnej wody.

Posiłki przygotowywane są przez zawodowych kucharzy restauracji CKR Promenada. Jeżeli dziecko ma specjalna dietę posiłki dopasowane będą do jego potrzeb zgodnie z informacją zawartą w zgłoszeniu.

Zapisu dokonać można poprzez wypełnienie formularza na naszej stronie internetowej. Wybierz jeden z 6 programów naszych półkolonii, wybierz dogodny termin i rezerwuj miejsce wypełniając formularz – to zajmie tylko chwilę!

Tworząc nasze programy bierzemy pod uwagę, że w trakcie wakacji zdarza się brzydka pogoda, deszcz i wiatr, ale także zbyt duże słońce, które może być męczące i niebezpieczne dla naszych uczestników. Mamy przygotowany plan na niepogodę w taki sposób, że nawet przy całym tygodniu deszczu dzieci będą się doskonale bawić.

Sala gimnastyczno-taneczna, sala rekreacyjna, sale edukacyjne… Przestrzeń Centrum Edukacyjnego No.1 pozwala na organizowania zajęć ruchowy, edukacyjnych i plastycznych niezależnie od pogody!

Dodatkowo dzięki własnemu transportowi możemy wyruszać na różnorodne wycieczki!

Transport dzieci na miejsce półkolonii realizowany jest klimatyzowanymi busami, które oznaczone są logiem Centrum Edukacyjnego No.1, a wszyscy uczestnicy podróżują w pasach bezpieczeństwa.

Każdego dnia spotykamy się w Natolińskim Ośrodku Kultury, ul. Na uboczu 3 od godz. 8.00 skąd następnie naszym transportem uczestnicy docierają na półkolonie.

Prosimy o przekazanie dziecku czapki, która ma osłaniać przed słońcem. Wychowawcy i instruktorzy pilnują, aby dzieci zawsze miały coś na głowie. W przypadku bardzo wysokich temperatur unikamy ciągłego przebywania na słońcu, organizujemy zajęcia w cieniu w ogrodzie, w lesie albo w naszej przestrzeni, na Sali gimnastycznej czy rekreacyjnej. Prosimy o przekazanie dzieciom kremu z filtrem, którym może być posmarowane, ze względu na częste alergie i różne preferencje rodziców nie praktykujemy smarowania dzieci naszym kremem.

Dbamy także o odpowiednie nawodnienie naszych uczestników.

Do wyboru jest aż 6 programów półkolonii, dzięki czemu Twoje dziecko w każdym tygodniu może robić co innego. Nasze możliwości i ilość aktywności, które proponujemy jest nie zliczona, każdego dnia pokazujemy naszym podopiecznym nowe aktywności, na każdym turnusie robimy co innego. Z nami nie można się nudzić.

Dziecko może zostać odebrane jedynie przez rodzica lub opiekuna prawnego. Jeżeli chciałbyś żeby Twoje dziecko odebrał ktoś inny (np. babcia, wujek…) konieczne jest przekazanie pisemnego upoważnienia.

Dzieci do Natolińskiego Ośrodka Kultury można przywozić od godz. 8.00 do 9.00

Cena zawiera wyżywienie (2-daniowy obiad i podwieczorek), wodę pitną, transport na miejsce półkolonii z wybranego przystanku oraz odwóz po całym dniu, opieka wykwalifikowanych wychowawców i instruktorów, atrakcyjny program edukacyjno-wychowawczy, ubezpieczenie NNW.

Cena nie zawiera: drugiego śniadania, wycieczek i atrakcji fakultatywnych, koszulki półkolonisty.

Półkolonie odbywają się w 2 lokalizacjach:

è Centrum Edukacyjne No.1

Aleja Bzów 47, Ursus

è Zalew Zegrzyński, CKR Promenada Białobrzegi 35

Dodatkowo każdego dnia można skorzystać także z naszego punktu zbiorczego na Ursynowie w Natoliński Ośrodku Kultury skąd nasi uczestnicy wraz z instruktorami, naszym transportem wyruszają do jednej z dwóch naszych półkolonijnych lokalizacji.

Lista rzeczy [odnośnik do pliku]

Dziecko może wrócić samodzielnie z półkolonii po przekazaniu przez rodzica odpowiedniego oświadczenia.

Wszyscy uczestnicy półkolonii są ubezpieczeni.

W trakcie półkolonii obowiązuje całkowity zakaz używania tabletów i telefonów komórkowych. Ma to być czas oderwania dzieci od elektroniki. Uczestnicy nie mogą zabierać tabletów/ laptopów i innych, mogą mieć telefon komórkowy schowany w plecaku, do skorzystania tylko w razie potrzeby. Nie odpowiadamy za sprzęt elektroniczny oraz telefony dzieci.

Masz do nas jakieś pytania?

Nasze półkolonie odbywają się w 3 lokalizacjach

– Centrum Edukacyjne No.1 – Aleja Bzów 47

– Zalew Zegrzyński – AMW Rewita  Białobrzegi ul.Wczasowa 59

– Mokotów – CLV Liceum ul. W. Żywnego 25

– Ursynów – Natoliński Ośrodek Kultury – punkt odbioru

Transport
14 przystanków w całej Warszawie, z których dowozimy dzieci na nasze półkolonie!

Sprawdź gdzie nas znajdziesz!