Zajęcia dodatkowe dla dzieci i dorosłych
Warszawa Ursus

Wybierasz zajęcia dodatkowe dla siebie lub swojego dziecka?
Pamiętaj, że poza samymi walorami edukacyjnymi, powinny one sprawiać Wam satysfakcję. 

Ważną kwestią są również względy praktyczne danych aktywności. Dlatego dużą popularnością cieszą się zajęcia językowe, taneczne oraz plastyczne. Jeśli zatem interesują Cię zajęcia dodatkowe dla dzieci i dorosłych w Ursusie – zapoznaj się z ofertą Centrum Edukacyjnego No. 1.

Zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży

...

Zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży – pomagają odkrywać ich indywidualne predyspozycje. Podejmując decyzję o wyborze określonej aktywności warto jednak zwrócić uwagę na wiek dziecka oraz jego usposobienie. Najważniejsze, aby wybrane zajęcia dodatkowe dla dziecka sprawiały mu radość i były ciekawym uzupełnieniem szkolnych umiejętności.

Zapoznaj się z ofertą zajęć dodatkowych w Centrum Edukacyjnym No. 1. Powstała ona z myślą o różnorodnych potrzebach Twojego dziecka.

Efektywna nauka

...

Zajęcia pokazują skuteczne sposoby uczenia się, które daje Twojemu dziecku dużą satysfakcję. Jak osiągnąć to w krótkim czasie i bez dodatkowego wysiłku? Podstawą jest odpowiednie środowisko nauki oraz wykorzystanie technik wspierających zapamiętywanie.

Taniec

...

Zajęcia taneczne są doskonałym połączeniem zabawy i aktywności fizycznej. Poprzez naukę wybranych stylów tanecznych dzieci poprawiają swoją sprawność ruchową i pokonują własną nieśmiałość. Zajęcia taneczne są też idealnym miejscem do budowanie pozytywnych relacji z rówieśnikami.

Zajęcia sportowe

...

Sport jest dla dziecka doskonałym sposobem na spędzanie czasu, ponieważ zaspokaja jego silną potrzebę ruchu. Na początek dobrze jest wybrać zajęcia ogólnorozwojowe, oparte na znanych dziecku zabawach ruchowych. Odpowiednio dobrane zajęcia sportowe nauczą Twoje dziecko wytrwałości i zasad zdrowego współzawodnictwa.

Robotyka

...

Zajęcie z robotyki wprowadzą Twoje dziecko w świat programowania. Młodzi konstruktorzy stworzą na nich własne roboty, które będzie można powołać do życia, dzięki prostemu programowaniu. Robotyka jest doskonałym sposobem, na pokazanie dziecku praktycznych korzyści z jego własnej pracy.

Zajęcia dodatkowe dla dorosłych

...

Lubisz aktywnie spędzać czas? Chcesz rozwijać swoją sprawność fizyczną i ogólną kondycję? Z myślą o Tobie stworzyliśmy zajęcia dodatkowe dla dorosłych. Dzięki nim poznasz nowych ludzi i dobrze zagospodarujesz swój wolny czas. Zajęcia dodatkowe dla osób starszych to również doskonały sposób na poprawienie Twojej dotychczasowej efektywności.

Taniec dla dorosłych

...

Chcesz nauczyć się tańczyć? Szukasz nowego sposobu na wspólne spędzanie czasu we dwoje? Sprawdź nasze zajęcia taneczne! W Centrum Edukacyjnym No. 1 poznasz taniec towarzyski – na różnych poziomach zaawansowania. Taniec dla dorosłych to coś więcej niż poczucie rytmu, pozwala bowiem odnaleźć nowe pasje i talenty.

Zajęcia sportowe dla dorosłych

...

Potrzebujesz dodatkowej porcji energii? Wybierz zajęcia sportowe dla dorosłych, prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów. Ich program został przez nas opracowany w taki sposób, aby odpowiadały Twoim potrzebom, bez względu na wiek. Dzięki zajęciom sportowym poprawisz zatem swoją ogólną sprawność, zredukujesz bóle mięśniowe i nabierzesz nowej motywacji do działania.

Masz do nas jakieś pytania?