TeenCamp
Lato 2021

NOWE PRZYGODY - NOWE MOŻLIWOŚCI

Wyzwaniem jest znaleźć atrakcyjną ofertę na wakacje dla młodzieży. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom rodziców przygotowaliśmy ofertę skierowaną do nastolatków.

TeenCamp to półkolonie przeznaczone dla wszystkich między 13, a 16 rokiem życia. Spędzimy aktywnie czas, będziemy zdobywać nowe, praktyczne umiejętności, rozwijać się, nawiązywać znajomości, próbować swoich sił w sportach ekstremalnych i „chillować” nad basenem.

Nie chcesz żeby Twój syn, Twoja córka spędziła większość wakacji w domu siedząc przed telewizorem czy komputerem, albo kręciło się bez celu po osiedlu?

Zamiast siedzieć w domu realizować głupie pomysły może zrobić coś fajnego w niesamowitym miejscu – chwilę drogi od Warszawy, a jednak daleko od miejskiego zgiełku.

Wszystkie atrakcje są organizowane w pełnym reżimie sanitarnym.

Sprawdź co zaplanowaliśmy!

Program

...

Przygotowanie ciekawych zajęć dla młodzieży to trudny temat.

Zaczynają oni poszukiwać swojej drogi, próbują różnych rzeczy żeby odnaleźć własną ścieżkę. Często mają już określone zainteresowania, pasje, wiedzą, w którym kierunku chcą iść … lub nie.

Przez cały tydzień trwania Campu będziemy próbować swoich sił podczas przeróżnych zajęć i warsztatów. Poznamy umiejętności, które przydadzą nam się w codziennym życiu i takie, które zrobią ogromne wrażenie na znajomych.

Zajęcia prowadzone są w grupach powyżej 12 roku życia, nie martw się, że będzie to czas spędzony z dużo młodszymi dziećmi.

Co zaplanowaliśmy?

...

ŻEGLARSTWO

Zalew Zegrzyński to świetnie miejsce na rozpoczęcie swojej przygody z żeglarstwem. Uczestnicy będą mieli okazję poznać tajniki żeglarstwa podczas zajęć na wodzie. Dowiemy się jak stawiać żagle, sterować, klarować jacht i zachować odpowiednie bezpieczeństwo przebywając na wodzie.

SKUTERY WODNE

Niepowtarzalna okazja dla naszych uczestników na poczucie prędkości i adrenaliny. Podczas TeenCamp będziemy pływać na skuterach wodnych, a emocji dopełni ciąganie na wodzie na bananie.
A wszystkich uczestników powyżej 14 r.ż. zachęcamy do zrobienia patentu motorowodnego podczas TeenCamp +

KAJAKI

Wykorzystamy zalew zegrzyński w pełni. Spróbujemy swoich sił w wyprawie kajakowej, zagramy w kajakowe polo i zrobimy wyścig, w którym sprawdzimy jak najlepiej współpracować i się komunikować podczas spływu kajakowego.

TENIS

Na terenie TeenCamp do naszej dyspozycji są korty tenisowe oraz profesjonalna tenisowa ścianka. Z doświadczonym trenerem poznamy tajniki gry w tenisa. Dowiemy się jak wygląda rozgrywka, poznamy zagrania i rozegramy turniej. Zadbamy zarówno o osoby, które nie miały wcześniej z tenisem styczności, jak i o te, które ten sport już dobrze znają.

FOTOGRAFIA

Podczas naszych warsztatów fotograficznych pokażemy jak robić najlepsze zdjęcia telefonem. Wykonamy sesje zdjęciowe żeby następnie poznać kilka sztuczek dotyczących obróbki i edycji zdjęć.

FILM

W dzisiejszych czasach nagrywamy wszystko i wszędzie. Warsztaty filmowe pozwolą nam zdobyć nową wiedzę na temat kręcenia filmów. Poznamy proste sztuczki, które wzbogacą każdy film, rolę światła i dźwięku. Na koniec kilka montażowych sztuczek oraz zasady obsługiwania programu do montażu filmu.

JĘZYK

W dzisiejszych czasach znajomość języka angielskiego to podstawa. Ludzie stykają się z tym wszędzie każdego dnia, a szczególnie w internecie. Obcojęzyczne zwroty pojawiają się w socialmediach, na ubraniach, które nosimy, w filmikach u obserwowanych przez nas youtuberów i w grach komputerowych – dlatego ważna jest jego regularna nauka. Podczas zajęć językowych nasi lektorzy w atrakcyjny i przystępny sposób poprowadzą zajęcia, które z pewnością przydadzą się w przyszłości.

EFEKTYWNA NAUKA

Myślami jesteśmy daleko od szkoły, ale wakacje mijają niezwykle szybko. Podczas zajęć z efektywnej nauki będziemy uczyli się lepiej zapamiętywać i robić notatki, poznamy jak uczyć się z wykorzystaniem np. techniki Feynman’a. Najważniejsze będzie jednak to co najbardziej przyda się w szkole – ściągi! Zrobimy ściągi w różnych formach, dowiemy się jak odpowiednio przygotować do nich notatki.

INTERNET

Podczas zajęć poznamy podstawowe zagadnienia bezpieczeństwa w sieci, zasady działania Internetu. Dowiemy się także w jaki sposób stworzyć swoją stronę internetową. Jak używać hashtagów żeby osiągać szersze zasięgi i więcej.

VR

Rozszerzona rzeczywistość VR pozwala przenieść się w świat niesamowitych materiałów filmowych 3D oraz prezentacji i testów najnowszych rozwiązań technologicznych, w którą wyruszymy wraz z naszymi uczestnikami.

SZTUKI WALKI I SAMOOBRONA

Z naszymi trenerami dowiemy się jak trzeba zachować się w sytuacji zagrożenia. Poznamy techniki samoobrony i nauczymy się je stosować w praktyce.

STREFA RELAKSU

W TeenCamp na uczestników czeka strefa relaksu, hamaki, basen i leżaki. Będziemy szaleć w basenie, odpoczywać na słońcu rozmawiając, grając w planszówki, słuchając muzyki czy
czytając książki.

ZPT

W trakcie zajęć praktyczno-technicznych będziemy ciąć, piłować, wbijać i wiercić podczas tworzenia przeróżnych projektów. To nie koniec, dowiemy się jak wymienić olej i koło w samochodzie, jak odpowiednio serwisować rolki i rower – co zrobić gdy pęknie nam dętka i jak ją wymienić lub jak założyć łańcuch.

WSPINACZKA

W ramach dodatkowego wyjścia udamy się na ściankę wspinaczkową. Wszyscy uczestnicy przejdą kurs asekuracji, dzięki któremu będą mogli w przyszłości wspinać się samodzielnie. Będziemy pokonywać lęk wysokości i sprawdzać swoją wytrzymałość.

Co gwarantujemy:

...

Kadra

...

Wiemy jak ważny jest odpowiedni dobór kadry. Nasi instruktorzy i wychowawcy to ludzie, którzy są przygotowani do pracy z młodzieżą. Kluczową kwestią jest umiejętność znalezienia wspólnego języka, przecież nie pracują z dziećmi. Nasza kadra to ludzie autentyczni, ludzie z pasją, którą chcą przekazywać dalej, potrafią odpowiednio podejść do młodzieży, zbudować odpowiednie relację i atmosferę, potrafią zadbać o bezpieczeństwo i wyegzekwować posłuszeństwo.

Wyżywienie

...

W trakcie pobytu w TeenCamp wszyscy uczestnicy zapewnione mają wyżywienie: śniadanie, obiad i podwieczorek oraz dostęp do wody.

Pyszne posiłki przygotowywane są przez profesjonalnych kucharzy restauracji ośrodka Promenada.

W przypadku diet i uczuleń uczestników posiłki przygotowywane są specjalnie do ich potrzeb.

Ubezpieczenie

...

Wszyscy uczestnicy naszych półkolonii objęci są ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Transport

...

Transport na miejsce wliczony jest w cenę. Uczestnicy podróżują naszym transportem. Wszyscy zapięci są w pas bezpieczeństwa, a busy i autokary są klimatyzowane.

Do wyboru jest aż 14 przystanków na terenie całej Warszawy, z których dowozimy uczestników na TeenCamp.

Transport

...

3 trasy

14 przystanków

10 dzielnic

Uczestników na miejsce półkolonii dowozimy naszym transportem z przystanków zlokalizowanych na terenie całej Warszawy.

Wybierz przystanek, który najbardziej Ci odpowiada, odbierzemy z niego uczestników i odwieziemy po zakończonym dniu.

Sprawdź gdzie znajdują się nasze przystanki!

Lokalizacja

...

TeenCamp zlokalizowany jest nad Zalewem Zegrzyńskim w niezwykłym miejscu – Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym Promenada.

Na miejscu znajduje się niezwykle bogata przestrzeń do naszej dyspozycji. Polana, boiska, korty tenisowe, las, plaża, przystań żeglarska, sale edukacyjne, basen i strefa relaksu dają nam niezliczone możliwości niezależnie od pogody.

Więcej szczegółów o CKR Promenada:       www.promenadazegrze.pl

Przykładowy plan dnia

...

08:00 – 09:00 wyjazd z Warszawy
09:00 – 10:00 zajęcia integracyjne
10:00 – 10:30 II śniadanie
10:30 – 12:00 tenis
12:00 – 13:30 skutery wodne
13:30 – 14:00 obiad
14:00 – 15:00 strefa relaksu
15:00 – 16:00 żaglówka
16:00 – 17:00 SUP-y / windsurfing
17:00 – 17:15 podwieczorek
17:15 – 18:00 powrót do Warszawy

Cena

...

Rabat:   - 50zł dla rodzeństwa  /  - 50zł na drugi turnus

950zł

cena za turnus 5-cio dniowy

850zł

cena za turnus 4-dniowy

250zł

jednorazowe wejście (1 dzień)

Cena obejmuje

...

- transport
- wyżywienie – II śniadanie, obiad, podwieczorek
- wodę
- ubezpieczenie NNW
- opiekę wykwalifikowanej kadry
- atrakcyjny program

Cena nie obejmuje

...


– wycieczek fakultatywnych

Turnusy

...

TURNUS 1:   28.06.2022 – 01.07.2022
TURNUS 2:   04.07.2022 – 08.07.2022
TURNUS 3:   11.07.2022 – 15.07.2022
TURNUS 4:   18.07.2022 – 22.07.2022
TURNUS 5:   25.07.2022 – 29.07.2022
TURNUS 6:   01.08.2022 – 05.08.2022
TURNUS 7:   08.08.2022 – 12.08.2022
TURNUS 8:   16.08.2022 – 19.08.2022
TURNUS 9:   22.08.2022 – 26.08.2022
TURNUS 10: 29.08.2022 – 30.08.2022

Skontaktuj się z nami

...