Taniec

Ruch jest najlepszym sposobem na wyrażenie emocji. Występuje pod różnorodnymi formami, a główną z nich jest taniec. Doskonale łączy w sobie poczucie rytmu i pasje muzyczne, pozwalając na chwilę zapomnieć o codzienności. 

Dlatego taniec daje tak dużą satysfakcję, bez względu na efekty!

Dlaczego warto uczyć się Tańca właśnie u nas?

...

Z nami poznasz taniec dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wybierz dla siebie odpowiedni styl!

Taniec dla dzieci

...

Twoje dziecko kocha ruch i muzykę? Zapisz je na zajęcia taneczne dla dzieci w Centrum Edukacyjnym No. 1. Z naszą pomocą mali tancerze rozwijają swoje pasje, poznając różne style i techniki taneczne. Bez względu na ich aktualne umiejętności – uczą się czegoś nowego. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla naszych najmłodszych tancerzy.

Zajęcia taneczno-ruchowe

Zumba kids

Małe cheerleaderki

Taniec dla młodzieży

...

Fascynuje Cię taniec nowoczesnym, ale nie wiesz od czego zacząć? Chcesz zaimponować swoim znajomym nowymi umiejętnościami, które wyróżnią Cię z tłumu? Postaw na taniec młodzieżowy w Centrum Edukacyjnym No. 1! Z nami opanujesz nie tylko podstawy, ale też bardziej zaawansowane kroki. Zaskocz wszystkich na najbliższej imprezie czy studniówce!

Videoclip dance

Taniec dla dorosłych

...

Lubisz tańczyć i chcesz nauczyć się nowych kroków? A może unikasz tańca, bo brak Ci pewności siebie? Wybierając kurs tańca dla dorosłych poprawisz swoją kondycję, uelastycznisz ciało i nauczysz się swobodnie poruszać w rytm muzyki.

Sprawdź nasze zajęcia taneczne dla dorosłych i przekonaj się, jak dużo radości może dać Ci taniec. Organizujemy zajęcia taneczne dla kobiet, które pozwolą Ci na nowo pokochać Twoje ciało, abyś w końcu mogła skupić się tylko na sobie.

Lejdis Dance

Dancehall dla kobiet

Masz do nas jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

...