Taniec dla młodzieży

...

Fascynuje Cię taniec nowoczesny, ale nie wiesz, od czego zacząć? Chcesz zaimponować swoim znajomym nowymi umiejętnościami, które wyróżnią Cię z tłumu? Postaw na taniec młodzieżowy w Centrum Edukacyjnym No. 1! Z nami opanujesz nie tylko podstawy, ale też bardziej zaawansowane kroki. Zaskocz wszystkich na najbliższej imprezie czy studniówce!

Videoclip dance

Videoclip dance

...

Marzysz o tańcu rodem z popularnego teledysku? A może właśnie zakładasz swój pierwszy zespół i chcesz opracować choreografię na występ? Wspieraj z nami swój potencjał!

Videoclip Dance jest połączeniem kilku technik tanecznych, odpowiadających określonemu rodzajowi muzyki. Dlatego warsztaty przenoszą uczestników na plan teledysku, gdzie wspólnie wymyślają własne układy taneczne. Te zajęcia taneczne dla młodzieży to idealne połączenie muzyki, ćwiczeń i elementów aktorstwa, które pobudzają wyobraźnię i budują pewność siebie.

Videoclip dance łączy wiele stylów tanecznych:

Dancehall

...

Ojczyzną dancehall jest Jamajka, jednak swoją popularność zawdzięcza artystom komercyjnym, takim jak Sean Paul. Ten styl tańca to coś więcej, niż zmysłowe ruchy bioder. Jego wyznacznikiem jest bowiem ogromna ilość kroków, które należy opanować, by poprawnie wykonywać dane ruchy.

Dynamiczne i żywiołowe tempo zajęć pozwoli młodym uczestnikom oderwać się od codziennej rutyny. Nabyte w dancehallu umiejętności doskonale sprawdzą się też w tańcu klubowym.

Zajęcia dancehall budują:

Masz do nas jakieś pytania?