Taniec dla dzieci
Warszawa Ursus

...

Twoje dziecko kocha ruch i muzykę? Zapisz je na zajęcia taneczne dla dzieci w Centrum Edukacyjnym No. 1. Z naszą pomocą mali tancerze rozwijają swoje pasje, poznając różne style i techniki taneczne. Bez względu na ich aktualne umiejętności – uczą się czegoś nowego. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla naszych najmłodszych tancerzy.

Zajęcia taneczno-ruchowe

Zumba kids

Małe cheerleaderki

Zajęcia taneczno-ruchowe - balet

...

Zajęcia taneczne – balet dla dzieci w wieku 5 – 7 lat

Balet jest swego rodzaju widowiskiem, którego wyrazem jest taniec. W balecie ruch, jako podstawowa forma aktywności dziecka – uczy świadomości własnego ciała w połączeniu ze współpracą w grupie rówieśniczej. Zapewniamy dziecku kontakt z subtelną formą tańca, który wraz z muzyką i scenografią tworzy integralną całość. Nasze warsztaty taneczne dla dzieci kształtują ich wrażliwość na poziomie estetycznym, muzycznym i ruchowym.

Zajęcia baletowe dla dzieci:

Zumba kids - zumba dla dzieci

...

Zumba Kids – dla dzieci w wieku 7 – 11 lat

Te zajęcia są odpowiednikiem Zumby dla dorosłych. Tego rodzaju tańce dla dzieci to doskonałe połączenie fitnessu z elementami tańców latynoamerykańskich.
Takie zestawienie gwarantuje dobrą zabawę i zdrową porcję ruchu. Zumba pozwoli Twojemu dziecku odpocząć od codziennych obowiązków i w ciekawy sposób wykorzystać jego nieskończone pokłady energii. Łatwe do naśladowania kroki i rytmiczna muzyka Zumby zachęcą do wspólnej zabawy, wprawiając w dobry nastrój. 

Zajęcia wykorzystują popularne rytmy:

Małe cheerleaderki

...

Zajęcia Małe Cheerleaderki powstały z myślą o dziewczynkach, które chcą spróbować swoich sił w tańcu z pomponami. W ciekawy sposób łączą w sobie taniec dla dzieci, gimnastykę i podstawy akrobatyki. Zajęcia te wspierają poczucie rytmu, płynności ruchów, oraz pokonywanie nieśmiałości. Małe Cheerleaderki pomogą Twojemu dziecku przygotować się do pokazów tanecznych przed większą publicznością, zachwycając zdobytymi umiejętnościami!

Zajęcia wprowadzają formy taneczne:

Masz do nas jakieś pytania?