Taniec dla dorosłych
Warszawa Ursus

...

Lubisz tańczyć i chcesz nauczyć się nowych kroków? A może unikasz tańca, bo brak Ci pewności siebie? Wybierając kurs tańca dla dorosłych poprawisz swoją kondycję, uelastycznisz ciało i nauczysz się swobodnie poruszać w rytm muzyki.

Sprawdź nasze zajęcia taneczne dla dorosłych i przekonaj się, jak dużo radości może dać Ci taniec. Organizujemy zajęcia taneczne dla kobiet, które pozwolą Ci na nowo pokochać Twoje ciało, abyś w końcu mogła skupić się tylko na sobie.

Lejdis Dance

Dancehall dla kobiet

Zumba

...

Nasza propozycja Zumby została stworzona dla kobiet, które chcą aktywnie wykorzystać swój potencjał! Co jest istotą Zumby? Zajęcia polegają na wykonywaniu prostych układów tanecznych, w rytm muzyki latynoamerykańskiej.
Zumba łączy w sobie elementy fitnessu i aerobiku, co zwiększa ogólny wydatek energetyczny w ramach zajęć. W ten sposób stymuluje układ krążenia i modeluje sylwetkę.

Zajęcia Zumby pozwolą Ci na nowo odkryć swoją kobiecość i wyrazić siebie. Proponowane przez nas lekcje tańca nie narzucają jednak konkretnej techniki ani sposobów wykonywania ruchów. Dzięki temu możesz cieszyć się Zumbą tak, jak chcesz i liczyć na wsparcie innych kursantek.

W skrócie – co daje Zumba?

Lejdis dance

...

Lejdis dance to wyjątkowe połączenie najgorętszych stylów tanecznych, które wydobędą z Ciebie ukryte pokłady energii i seksapilu.
Zajęcia odbywają się przy latynoamerykańskich rytmach, w których główna aktywność skupia się na ruchach bioder i klatki piersiowej.

Lejdis dance to zajęcia dedykowane kobietom, które chcą aktywnie spędzać czas i być bardziej pewne siebie. Uczestniczki ladies dance z powodzeniem zwiększają swoją płynność ruchów, poprawiają sylwetkę i wzmacniają kluczowe partie mięśni. Dołącz do nich i czerp radość z tańca!

Jakie korzyści są z tańca Lejdis dance?

Dancehall dla kobiet

...

Ten żywiołowy, a  przy tym seksowny taniec pochodzi ze słonecznej Jamajki. Dancehall przeznaczony jest dla kobiet, które lubią podkreślać swoje wdzięki lub chcą się tego nauczyć.
Te zajęcia taneczne wyróżniają się rytmicznymi ruchami bioder i tułowia, połączonymi z dynamiczną pracą pośladków.

Na zajęciach uczestniczki poznają dancehall od podstaw, ucząc się poszczególnych kroków. Dzięki temu mogą przygotowywać własne choreografie, świetnie się przy tym bawiąc.
Zajęcia dancehallu pozwolą Ci pozbyć się kompleksów i wyrazić Twoją kobiecą energię!

Czym się charakteryzuje dancehall?

Masz do nas jakieś pytania?