Nasz obóz, to również moc dodatkowych atrakcji wyjazdowych.

W naszym programie planujemy dwie wycieczki całodzienne do parków rozrywki w Krajnie oraz Bałtowie.

Podczas każdego wyjazdu  zapewniamy suchy prowiant na drogę, oraz ciepły obiad w trakcie wycieczki.

Sabat Krajno 19.07.2022 r.
Bałtów 22.07.2022 r (piątek)

Park Rozrywki i Miniatur Krajno to całoroczny ośrodek turystyczny, rozbudowany o Aleję Miniatur, Park Linowy oraz atrakcje lunaparku. To miejsce w którym zwiedzisz 6 kontynentów oraz zjedziesz na nartach przy pięknie oświetlonej wieży Eiffla. Tutaj znajdą się atrakcje dla każdego, od wnuka po dziadka. Bo w Krajnie jest Fajnie !

W programie wycieczki przewidujemy skorzystanie z  PAKIETU EXTRA, który zawiera:

 • Aleja Miniatur – ponad 60 miniatur z całego świata wykonanych w skali 1 do 25 umieszczonych na zboczu góry
 • Dmuchańce to ponad 300m2 powierzchni, liczne zjeżdżalnie, tunele i mosty zapewnią każdemu dziecku mnóstwo radości. Atrakcja dla dzieci od 3 do 14 roku życia.
 • Stacja KosmicznaPonad 40 mb. tuneli, wieżyczki, rakiety, samoloty oraz wieża obserwacyjna. Atrakcja dla dzieci od 4 do 12 roku życia.
 • Łódeczki są napędzane ręcznie i pozwolą dzieciom przeżyć prawdziwą morską przygodę. Atrakcja dla dzieci od 3 roku życia. Maks. wyporność – 75 kg.
 • Skuterkito 6 elektrycznych pojazdów przystosowanych do jazdy po torze zapewnią wrażenia jak z wyścigów! Atrakcja dla dzieci od 110 do 155 cm wzrostu.
 • Aqua roller to zabawa w pompowanym kuli wodnej w basenie. Przetestuj swoje umiejętności chodzenia po wodzie. Atrakcja dla dzieci od 6 roku życia. Maks. 75kg.
 • SliderZjeżdżalnia „Slider” to dwa 100-metrowe tory na których zjedziesz na specjalnych pontonach.
 • Eurobungeeto połączenie bungee i trampoliny. Skacz do 6 m w górę i wykonuj najróżniejsze ewolucje. Zabawa z super wrażeniami. Atrakcja dla dzieci od 15 kg do 70 kg.
 • Crazy yachtto karuzela gondolowa która przedstawi wam lądową wersje morskich sztormów. Atrakcja dla dzieci od 20 kg. Poniżej wyłącznie z opiekunem.
 • Kino 6dRuchome fotele, pryskająca woda, efekt burzy, bańki mydlane, strzał powietrzny, wiatr czy „myszki” to efekty obok tradycyjnego obrazu 3D i dźwięku których możecie doświadczyć w Kinie 6D w Parku Rozrywki i Miniatur SabatKrajno.

park linowy – to 5 tras o zróżnicowanym poziomie trudności . Jeden z największych parków linowych w Polsce, zbudowany w całości na palach.

www.sabatkrajno.pl – zdj. archiwum Sabat Krajno

Bałtowski Kompleks Turystyczny od 2004 roku jest najpopularniejszą atrakcją w woj. świętokrzyskim i  jedną z najlepszych w Polsce.  Dzieci znajdą w nim nie tylko swoje ulubione karuzele, rollecoastery, dmuchańce czy  trampoliny. Obok parku rozrywki znajdują się Zwierzyniec Bałtowski, Jurapark czy Park Miniatur. 

Realistycznie wykonane modele dinozaurów, profesjonalna obsługa przewodników, muzeum jurajskie, bezpośredni kontakt z dzikimi zwierzętami oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii zapewnią Wam mnóstwo wrażeń.

 W programie wycieczki przewidujemy skorzystanie z PAKIETU                   KOMPLEKSOWEGO, który zawiera:

 • JuraPark – to park dinozaurów z ponad 100 modelami dinozaurów naturalnej wielkości. Zwiedzanie polega na zabawie terenowej, podczas której rozwijamy umiejętności logicznego myślenia oraz pracy w grupie.
 • Muzeum Jurajskie – dzięki licznym skamieniałościom i kolorowym dioramom w obrazowy sposób przedstawia dzieje życia na Ziemi.
 • Prehistoryczne Oceanarium – nowoczesna technologia daje możliwość przeniesienia się w morskie głębiny sprzed milionów lat, by stanąć oko w oko z gigantami z przeszłości.
 • Zwierzyniec Bałtowski Dolny – zwiedzany pieszo wśród wybiegów dla sympatycznych zwierząt i kolorowych ptaków.
 • Zwierzyniec Bałtowski Górny – ogromny, ponad 60 hektarowy teren zamieszkały jest przez kilkadziesiąt gatunków z różnych kontynentów. Zwierzyniec zwiedzamy z przewodnikiem na pokładzie amerykańskiego schoolbusa podróżując pomiędzy stadami dzikich zwierząt.
 • Polska w miniaturze – ukształtowany na kształt Polski obszar o powierzchni około 1 hektara z zaznaczonymi głównymi rzekami, jeziorami, krainami geograficznymi. Rozmieszczono tutaj 50 miniatur zamków i pałaców stanowiących najciekawsze zabytki architektoniczne powstałe na przestrzeni 500 lat, a znajdujące się obecnie w granicach Polski. To żywa lekcja historii – nauka oparta o zagadki i quizy.
 • Sabatówka – Wioska Słowiańska – aktywne poznawanie kultury Słowian “w słowiańskim kręgu”. Grupa animacyjna, zabawy, quizy.
 • Kino Emocji Cinema 5D – oprócz trójwymiarowego obrazu widzowie mogą doznawać, także innych wrażeń zmysłowych: dźwiękowych, ruchowych, dotykowych, a nawet zapachowych.
 • Park Rozrywki – miejsce przygotowane z myślą o bezpiecznej zabawie: statek piracki, dmuchańce, karuzele łańcuchowe, family coaster, baseny z kulkami, eurobungy, zabawki wodne.

podczas zwiedzania będzie nam towarzyszył przewodnik

www.juraparkbaltow.pl – zdj.  archiwum Bałtowski Kompleks Turystyczny