program letniego obozu 2022

Odkrywcy talentów

OW “GRYNWALD” Rembów 100, 26-035 Raków

Zapraszamy na wyjątkowy OBÓZ letni

Wiemy, że dzieci od najmłodszych lat kochają przygody, tajemnice, konkursy i wyzwania, czyli dokładnie to, co jest nieodłącznym elementem prowadzonego przez nas OBOZU letniego “ODKRYWCY TALENTÓW”. W nasz program wplatamy moc atrakcji, zabaw, gier i ćwiczeń grupowych, dzięki którym dzieci w naturalny sposób uczą się współpracy, rozwiązywania napotkanych trudności, pokonywania własnych ograniczeń, a jednocześnie wspaniale się przy tym bawią 🙂 Stawiamy na mądrą zabawę i aktywne uczestnictwo, pozwalające przeżyć niezapomniane przygody na łonie natury!

PROGRAM obozu stworzyliśmy z myślą o możliwie wszechstronnym rozwoju naszych uczestników:

Znajdziesz w nim: zajęcia językowe “ON THE FLY" czyli angielski przy okazji (program łączący formy aktywnego wypoczynku w okolicznościach przyrody, wsparty poprzez intensywną naukę języka “PRZY OKAZJI” 😉 zajęcia aktywne (aktywności ruchowe, zajęcia team buildingowe itp.) zajęcia terenowe (gry, zabawy terenowe) zajęcia edukacyjne “TALENTY” (warsztaty i inne formy zajęć specjalistycznych) wycieczki i atrakcje (2 całodniowe wycieczki autokarowe i mnóstwo atrakcji) Dzięki wykorzystaniu bogatego wyposażenia sportowo-rekreacyjnego ośrodka “GRYNWALD”, wszystkie dni pobytu na naszym obozie od rana do wieczora wypełnione są atrakcyjnymi formami zajęciowymi dostosowanymi do wieku naszych uczestników. Stąd też nasi obozowicze podzieleni będą na grupy wiekowe: Grupa najmłodsza 7 - 8 lat Grupa średnia 9 - 10 lat Grupa średnia 11 - 12 lat Grupa najstarsza 13 - 14 lat

Program językowy " ON THE FLY "

Wiemy, że podczas wakacji dziecko ma się przede wszystkim dobrze bawić, dlatego stworzyliśmy program językowy „On The Fly”, czyli nauka przy okazji, choć bardzo intensywnie.

Stawiamy na totalne zatopienie się w języku podczas wszystkich aktywności. Nawet rozgrzewka czy obiad mogą być genialną formą nauki języka, w sposób naturalny, w żywym kontekście i tak, aby zapamiętać na zawsze.

Zamiast dwudziestu godzin zajęć w sali, gdzie dziecko patrzy tęsknym wzrokiem na las za oknem, proponujemy dużo więcej godzin z językiem podczas wielu innych aktywności. Dzięki temu dziecko nauczy się mnóstwa nowych wyrażeń w nowych kontekstach. Zaangażujemy emocje, wszystkie zmysły, a to spowoduje, że dziecko będzie pamiętać nie tylko swoich nowo poznanych kolegów i koleżanki, ale też masę słówek i zwrotów z języka angielskiego.

Program językowy „On The Fly” obejmuje:

 • warsztaty w terenie 

 • projekty językowe

 • wieczory tematyczne (będzie z nami Sherlock Holmes, Królowa Brytyjska i amerykańskie hamburgery)

 • gry i zabawy językowe 

 • scenki sytuacyjne (w restauracji, w podróży, u lekarza, itp.)

 • pierwsza pomoc i survival po angielsku

 • typowe reakcje językowe na co dzień

 • techniki pamięciowe w nauce języka

 • bajki, baśnie i historie w języku Królowej

 • anglojęzyczne piosenki i nauka dzięki nim

 • aktywności dnia codziennego bez polskiego

Program " ODKRYWCY TALENTÓW "

to precyzyjnie opracowany autorski program zajęć językowo- sportowych, w którym ruch i rekreacja przenika się z nauką poprzez zabawę. Dziecko już od pierwszego dnia bierze udział w różnego rodzaju aktywnościach i odkrywa swoje talenty, a także zdobywa nowe umiejętności, które są potwierdzane otrzymaniem odznaki konkretnego Talentu.

Program ma na celu wszechstronny rozwój dziecka, a także otwarcie go na nowe wyzwania. Uczymy dzieci radzenia sobie z trudnościami, pokonywania swoich słabości, ale też mądrego współzawodnictwa oraz pracy zespołowej. Program pozwala podkreślić unikalność każdego dziecka w grupie.

W programie obozu znajdziesz:

 •  zajęcia aktywne (aktywności ruchowe, zajęcia team buildingowe itp.)
 •  zajęcia terenowe (gry, zabawy terenowe) – zajęcia edukacyjne “TALENTY” (warsztaty i inne formy zajęć specjalistycznych)
 • wycieczki i atrakcje (2 całodniowe wycieczki autokarowe i mnóstwo atrakcji)

Dzięki wykorzystaniu bogatego wyposażenia sportowo-rekreacyjnego ośrodka “GRYNWALD”, wszystkie dni pobytu od rana do wieczora wypełnione są atrakcyjnymi formami zajęciowymi dostosowanymi do wieku naszych uczestników.