Samoobrona

Jak zorganizować dziecku czas wolny, aby poza samą rozrywką i aktywnością fizyczną – zapewnić mu bezpieczny start w przyszłość? Doskonałym połączeniem tych założeń jest odpowiednio zorganizowana samoobrona dla dzieci. Proponowane przez nas zajęcia – są oparte na wschodnich sztukach walki, takich jak jiu jitsu, judo czy kick-boxing. Nasi trenerzy koncentrują się na wykształceniu określonych cech psychomotorycznych. Młodzi kursanci mają zatem okazję budować swoją wrażliwość emocjonalną i koncentrację, przy wsparciu przemyślanych ruchów w ramach dużej motoryki. Dlatego w Centrum Edukacyjnym No. 1 przykładamy dużą uwagę do etycznych aspektów sztuk walki.

Samoobrona

dla dzieci w wieku
9-11 lat

...

Intensywne i regularne treningi samoobrony dodadzą Twojemu dziecku pewności siebie. Pokażą mu też jak należy się zachować w nieoczekiwanych sytuacjach.

Poza samymi ćwiczeniami zapewniamy naszym młodym kursantom mnóstwo gier i zabaw. Pozwolą one skutecznie oderwać się od nieustannej nauki, zintegrują uczestników i pokażą im jak pracować w zespole.

Zobacz jak wyglądają u nas zajęcia z samoobrony

...

Masz do nas jakieś pytania?